۰ نفر
۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰
خستو:  فرهنگ زیربنای یک کشور است

رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات گفت: شورای اسلامی شهر کرج با توجه به دغدغه های هنرمندان این شهر، عزم و اراده جدی برای تعامل با هنرمندان و حل مشکلاتشان دارد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج، رحیم خستو در سومین جلسه کمیسیون هنر و ارتباطات که عصر دروز دو شنبه 8 بهمن و با حضور اعضای کمیسیون و جمعی از روسای انجمن های هنری برگزار شد اظهار داشت: توجه به دغدغه هنرمندان و برنامه ریزی جهت حل مشکلات این قشر خواسته شورای پنجم است که با فراهم نمودن تسهیلات برای استارت آپ ها ، گامی برای حل مشکلاتشان باشد.
 
وی ضمن انتقاد از عدم اطلاع رسانی کافی در حوزه فرهنگی از سوی شهرداری تاکید کرد: کار شهرداری تنها منوط به کارهای مهندسی و عمرانی نیست و باید دغدغه فرهنگی داشته باشیم.
 
خستو معتقد است زمانی که سازمان های مرتبط شهرداری با انجمن های هنری تعامل داشته باشند قطعا گامی مثبت در جهت رشد و پیشرفت هنرهای هنرمندان این شهر برداشته خواهد شد.
 
رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات ضمن گلایه به مدیران مناطق گفت: مدیران مناطق در ارائه گزارش عملکرد مجموعه خود کمتر به مقوله فرهنگ پرداخته و موضوعات عمرانی را بیشترین اقدام خود معرفی می کنند در حالی بر اساس مسائل دینی و اعتقادی ما فرهنگ زیربنای یک کشور است و باید ابتدا فرهنگ را توسعه دهیم تا به رشد و پیشرفت کشور و شهرمان دست یابیم.
 
در ادامه درخواست هایی که از سوی هنرمندان جهت بررسی به این کمیسیون ارسال شده بود قرائت و مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی جهت تسهیل در امور هنرمندان اتخاذ شد.

معرفی نرم افزار بازاریابی محصولات هنری یکی از درخواست هایی بود که از سوی روسای انجمن های هنری به اعضای شورا معرفی شد و جهت همکاری شورا و شهرداری با این انجمن نظرات و پیشنهاداتی ارائه شد.

46

کد خبر 1227021

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =