سردار معصوم‌بیگی: هیچ نوع توزیع گوشت الاغ در اصفهان نداشتیم

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: فردی که به ذبح یکی دو  اقدام کرده بود بلافاصله توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد و هیچ نوع توزیع گوشت الاغ در اصفهان نداشتیم.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان، سردار مهدی معصوم در نشست خبری با اصحاب رسانه پدر پاسخ به سوالی در ارتباط با ذبح الاغ در یکی از شهرستانهای استان اصفهان، اظهار داشت: فردی که به ذبح یکی دو  اقدام کرده بود بلافاصله توسط پلیس شناسایی و برخوردهای لازم با وی انجام شده است.

وی افزود: هم اکنون در میادین دام استان اصفهان اشراف کامل و نظارت بر فرایند تولید گوشت وجود دارد و در این زمینه جای نگرانی برای مردم وجود ندارد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در ادامه با بیان اینکه اصفهان رتبه چهاردهم نزاع  کشور را به نسبت جمعیت را دارد، ابراز داشت: در حوزه نزاع منجر به جرح افراد در سال ۹۶ تعداد ۳۷ هزار و ۷۵۱ نفر در اصفهان تحت معاینه پزشکی قانونی قرار گرفتند که نسبت به سال قبل ۳.۲ کاهش داشته است

وی  ادامه داد: جرم ناشی از ضرب و جرح موردنیاز به پزشکی قانونی در استان اصفهان در ۹  سال گذشته به طور کلی با کاهش روبرو بوده  است و در سال ۹۶ کمترین مورد از این نوع ضرب و جرح را داشتیم.

معصوم بیگی ابراز داشت: همچنین  در زمینه متوفیان ناشی از عوارض سوء مواد مخدر در سال ۹۶ میزان ۷.۳  درصد کاهش را شاهد بودیم و اصفهان در این زمینه رتبه دوازدهم کشور را به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر دارد.

وی با اشاره به اینکه در حوزه سرقت ۱۲۲ باند سرقت در سال جاری شناسایی شده است، ابراز داشت: به ترتیب سرقت منزل، سرقت داخل خودرو، اماکن، احشام و سرقت به عنف بیشترین فراوانی را در میان سرقتهای انجام شده در اصفهان داشته است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه در حوزه مبارزه با قاچاق کالا پرونده های بیش از ۵۰۰ میلیون تومان با ۲۷ درصد افزایش نسبت به ۱۰ ماهه سال ۹۶ روبرو بوده است، تاکید کرد: در این مدت ۷۲۹ خودرو حامل کالای قاچاق توسط نیروی انتظامی استان اصفهان توقیف شد که ارزش ریالی کالاهای قاچاق مکشوفه در ۱۰ ماهه نخست سال جاری ۱۱ درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به اینکه در زمینه مبارزه با قاچاق و احتکار  کالا  ۵۷۸ انبار در طول ۱۰ ماه گذشته شناسنامه دار شدند، گفت: همچنین در این مدت با ۳۷ باند جعل در استان اصفهان شناسایی و برخورد شده است.

معصوم بیگی از طراحی سامانه نمایشگاه مجازی اموال مکشوفه سرقتی در اصفهان  خبر داد و ابراز  داشت:  در  ۱۰ ماهه سال جاری در شهرها ۲۹۶ نفر جان خود را در تصادفات شهری اصفهان از دست دادند و در حوزه برون شهری و جاده‌ها نیز ۳۹۴ نفر در  اصفهان در اثر تصادف جان باختند.

وی از کشف بیش از ۳۰ تن مواد مخدر در  ۱۰ ماهه سال جاری در اصفهان خبر داد و گفت: یک هزار و ۳۰۰ طرح  پاک‌سازی نیز در نقاط آلوده به مواد مخدر  انجام شد و در این راستا با ۱۳۶ باند توزیع مواد مخدر نیز در این حوزه برخورد شده است.

46

کد خبر 1227462

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =