عکس | معمای پوستر فیلم جدید مهناز افشار و پیمان معادی

در پوستر فیلم «ناگهان درخت» به جای تصویر بازیگران از عکس پسربچه‌ای سوار بر اسب چوبی استفاده شده است که فقط با تماشای فیلم می‌توان دلیل آن را فهمید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «ناگهان درخت» دومین فیلم بلند سینمایی صفی یزدانیان است که همچون اثری قبلی او یعنی «در دنیای تو ساعت چند است؟» داستانی عاشقانه دارد.

در طراحی  پوستر فیلم از یک عکس واقعی سیاه و سفید استفاده شده که پارگی طبیعی، و نه بازسازی شده‌ی اطراف آن حکایت از گذر سالیان دراز دارد و همچنین تاکیدی است بر روایت فیلم که به دهه‌های مختلفی از تاریخ معاصر اشاره دارد. در این پوستر به جای تصویر بازیگران، از عکس پسر بچه ای سوار بر اسب چوبی  استفاده شده  است، که به چرایی آن  تنها بعد از تماشای فیلم می‌توان پی برد. همه این نشانه گذاری‌ها در راستای فضای قصه «ناگهان درخت» است.

داستان «ناگهان درخت» بر اساس خاطرات فرهاد (پیمان معادی) پیش می رود و از این طریق رابطه عاشقانه ای میان یک پسر و مادرش روایت می شود. نمایش  «ناگهان درخت» در پردیس ملت فردا ساعت ١٥:٣٠ (١٢ بهمن) خواهد بود. پیمان معادی، مهناز افشار، زهره عباسی، سیامک صفری، شقایق دهقان ، مهراب قاسم‌خانی و پانته‌آ پناهی‌ها بازیگران فیلم هستند.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1227744

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =