۱ نفر
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۹
رویارویی دوباره کی‌روش با ژاپن

سایت آنتنا ۲ کلمبیا بخشی از جزئیات قرارداد احتمالی سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران را با کلمبیا منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کارلوس کی روش، سرمربی سابق تیم ملی قوتبال کشورمان در صورت امضای قرارداد با تیم ملی کلمبیا در اولین بازی خود به مصاف ژاپن خواهد رفت.

سایت آنتنا ۲ کلمبیا بخشی از جزئیات قرارداد احتمالی کی روش با کلمبیا را منتشر کرد.
از ماه‌ها قبل خبر حضور کی روش روی نیمکت مربیگری کلمبیا مطرح شده و حتی خبرهایی از توافق این مربی پرتغالی با فدراسیون فوتبال کلمبیا منتشر شد. بر اساس گزارش آنتنا ۲، تنها چیزی که باقی مانده این است که کلمبیا به طور رسمی کارلوس کی روش را به عنوان مربی جدید تیم ملی این کشور معرفی کند.
در حال حاضر جزئیاتی از کار کی روش در کلمبیا مشخص شده است؛ مسابقه تدارکاتی بعدی کلمبیا برابر ژاپن است که احتمالا اولین بازی کی روش خواهد بود و اولین چالش رسمی او مسابقات کوپا آمریکا ۲۰۱۹ برزیل خواهد بود.
یکی از مهمترین تفاوت‌هایی که قرارداد کی روش با مربیان سابق تیم ملی کلمبیا دارد این است که او باید از مربیان کلمبیایی در کادر فنی خود بهره بگیرد.
به گفته مدیر برنامه Planeta Fútbol رادیو RCN، کارلوس آنتونیو ولس، کی روش فقط با دو دستیار به کلمبیا خواهد آمد و بقیه کادر فنی او از کلمبیایی‌ها تشکیل خواهد شد.
آرتورو ریس، مربی فعلی تیم زیر ۲۰ سال کلمبیا که پس از خروج خوزه پکرمن به عنوان سرمربی موقت بزرگسالان این کشور کار کرد، یکی از دستیاران کارلوس کی روش در ترکیب جدید تیم ملی کلمبیا خواهد بود.
علاوه بر این، کارلوس آنتونیو ولز همچنین گزارش داد که دو نفر از معتبرترین مربی‌های فوتبال کلمبیا برای همکاری در خصوص کارهای خاصی به کادر فنی اضافه خواهند شد.
این ممکن است شما را جلب کند: دووان زاپاتا، در ارتفاع کریستیانو و سوارز در اروپا
آلبرتو گامرو، سرمربی دیپورتس تولیما و قهرمان فصل گذشته کلمبیا، هوبرت بودهرت سرمربی فعلی باشگاه وانس کالداس هم از دیگر گزینه‌های حضور در کادر فنی کی روش هستند.
هدف از این اقدامات آموزش و پرورش مربیان سرزمین قهوه برای آینده و کمک به کارلوس کی روش جهت آشنایی بیشنتر با فضای فوتبال این کشور عنوان شده است.

256 251

کد خبر 1227751

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =