جدیدترین اطهار نظر مدیر استقلال پس از جنجال شبکه‌های اجتماعی بر سر اعضای جدید هیات مدیره

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه، درباره مسائل مختلفی صحبت کرد.

مویرعامل باشگاه استقلال درباره وضعیت این تیم و مسائل مدیریتی این باشگاه توضیحاتی ارائه داد. مشروح صحبت‌های او به شرح زیر است:

*ابتدا از وضعیت استقلال شروع کنیم.

خدا را شکر شرایط حاضر بر تیم بسیار مطلوب است. بچه ها با نشاط و با روحیه کامل درحال آماده سازی و حضور قدرتمند در نیم فصل دوم و همینطور جام باشگاه‌های آسیا هستند.یکدلی، وحدت و همبستگی بین تمامی ارکان باشگاه اعم از هیات مدیره جدید و تازه نفس، کادر مدیریتی و سرپرستی، کادرفنی و بازیکنان شاخصه اصلی این روزهای استقلال است و امیدواریم با استمرار این وضعیت شاهد بهترین روزها برای استقلالمان باشیم.

*امروز هواداران استقلال منتظر خبرهای خوشی از طرف شما هستند. از نقل و انتقالات در روزهای پایانی چه خبر؟ آیا بازیکن یا بازیکنان دیگری به استقلال جذب می‌شوند؟

با تمام توانمان در تلاش شبانه‌روزی هستیم تا بازیکنان مورد نظر کادرفنی و سرمربی توانمندمان را جذب کنیم و به تیم اضافه کنیم. ایسما و نورافکن را جذب کردیم و امیدواریم به لطف خدا در این دو روز باقی مانده هم بتوانیم بازیکن دیگری در حد نام استقلال و هم سطح بازیکنان خوبمان جذب و ادامه کار را برای خود هموارتر کنیم.

*از هیات مدیره جدید چه خبر؟ آیا جلسه‌ای با اعضای جدید داشته‌اید؟

ابتدا از وزیر محترم ورزش و جوانان و همینطور مجمع محترم باشگاه به جهت انتخاب اعضای جدید هیات مدیره تشکر می‌کنم. قبلا هم عرض کرده بودم که با توجه به شناختی که از این عزیزان دارم و توانمندی ‌ای که این دوستان در حوزه‌های مختلف دارند، مطمئنا شاهد روزهای خوب و ایده‌آلی برای باشگاه استقلال خواهیم بود. هرچند که جا دارد از زحمات تمامی بزرگواران و عزیزانی که در هیات مدیره قبلی واقعا زحمت کشیدند و از هیچ تلاشی برای باشگاه فروگذاری نکردند هم سپاس ویژه‌ای داشته باشم و من به عنوان عضو کوچک این جمع از نظرات این جمع استفاده خواهم کرد.

*طی این چند روزه با توجه به عدم استفاده از آقای حسن زمانی در جمع هیات مدیره استقلال، مطالب و مواردی از سوی ایشان درخصوص وزیر محترم ورزش و جوانان مطرح شد. نظر شما در این خصوص چیست؟

من عرض کردم به همه اعضای سابق هیات مدیره ارادت دارم. به محض انتخاب اعضای جدید، خدمت آن عزیزان تماس گرفتم. همینطور به جناب زمانی زنگ زدم. متاسفانه فرمایشات ایشان به نظر بنده اصلا و ابدا صحیح نیست. حدود شش ماهی هست که من در باشگاه مشغولم و تنها عضو باقی مانده از هیات مدیره قبلی هستم. الحق والانصاف حتی یک مورد دخالت از سوی وزارت ورزش و شخص وزیر محترم ندیده‌ام و بارها هم گفته‌ام شان و شخصیت وزیر ورزش با آن همه دغدغه و گرفتاری‌های موجود در بدنه وزارت ورزش و جوانان اجل از این است که به مسائل باشگاه و باشگاه داری ورود کنند. جناب آقای ملکی به عنوان رئیس هیات مدیره سابق گواه این ادعای بنده خواهد بود که هروقت برای باشگاه هر مشکل و معضلی پیش می‌آمد، درب اتاق ایشان برای ما باز بود و هرکاری که از عهده ایشان بر می‌آمد، انجام می‌دادند. حتی یک مورد به یاد ندارم ایشان در امور باشگاه دخالتی داشته باشند. از زمان حضور من به یاد ندارم چنین چیزی رخ داده باشد. عرض کردم درخواست کمک و مساعدت بوده که هم شخص وزیر محترم و هم جناب داورزنی از هیچ لطف و عنایتی در حق باشگاه دریغ نکرده‌اند. من فقط یک مورد را به استحضار هواداران عزیز، فهیم و بزرگوارمان برسانم، اگر حضور پر رنگ وزیر ورزش در خصوص صدور مجوز حرفه‌ای نبود و ساعت های متمادی و متوالی که این بزرگوار وقت گذاشتند، نبود، یقین داشته باشید که الان ما در لیگ قهرمانان آسیا حضور نداشتیم. قطعا فدراسیون محترم فوتبال و جناب آقای تاج گواه این ادعای بنده خواهند بود.

انتخاب اعضای جدید هیات مدیره بر اساس نیازهای باشگاه و بر مبنای کار کارشناسی از سوی مجمع صورت گرفته و شاکله هیات مدیره جدید، خود موید این عرض بنده است. جناب آقای زمانی هم به اندازه توانایی و بضاعتشان برای باشگاه زحمت کشیدند، به مانند دیگر اعضای محترم هیات مدیره سابق که با توجه به قانون منع به کارگیری بازنشستگان، باشگاه از وجود این عزیزان محروم شد و به نظرم مجمع محترم باشگاه، تصمیم گرفت از شخص فعال‌تر و پیگیرتری که بتواند مشکلات باشگاه را در ابعاد تاثیرگذارتری مثل حوزه‌های اقتصادی و بازاریابی و .... حل و فصل کند، استفاده نماید.
همیشه تغییر افراد در حوزه‌های مدیریتی، نشانه عدم توانایی نیست بلکه از این موضع نگاه کنیم که در این مقطع قطعا مجمع و وزارت محترم ورزش به قصد تقویت باشگاه و به کار گیری عضو تاثیرگذارتری اقدام کرده است.

در هرحال با توجه به شروع نیم فصل و جام باشگاه‌های آسیا و لزوم تقویت باشگاه، به خصوص از حیث روانی و افکار عمومی، تمامی دوست‌داران استقلال، اگر استقلال را دوست دارند و به موفقیت باشگاه و تیم فکر می‌کنند، باید به استقلال کمک کنند و از دامن زدن و نشر مطالبی که به هر نحوی به آرامش تیم لطمه می‌زند، خودداری کنند.
هرکسی و هر عزیز و بزرگواری که عاشق استقلال است، اگر موفقیت تیم را دوست دارد، در هر پست و مقام و جایگاهی می‌تواند به استقلال کمک کند. عشق به استقلال و کمک به جمع آبی‌پوشان، منحصر به جایگاهی نیست و عرض کردم هرکسی که به رنگ آبی عشق می‌ورزد، هرکجا که باشد، می‌تواند به تیم محبوبش کمک کند.

43255

کد خبر 1227797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =