دستاوردهای چهل  ساله  تامین اجتماعی در استان چهارمحال وبختیاری

مدیر کل تامین اجتماعی استان گفت : در سال ١٣٥٧ دوهزار و پانصد نفر بیمه شده اصلی وجود داشت که در سال ١٣٩٦ به ١٥٢ هزار نفر رسیده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، غلامرضا محمدی افزود : کل جمعیت تحت پوشش در سال ١٣٥٧ تعداد ٩ هزار نفر بوده است که این رقم در سال ١٣٩٦ به ٤٧٠ هزار نفر رسیده است.

به گفته وی : تعداد کارگاههای فعال در استان حدود ١٥٠ کارگاه بوده که در سال ١٣٩٦ این رقم به ١٢ هزار کارگاه رسیده است که تمامی این ارقام نشان از عظمت و بزرگی فعالیتها  از نظر پوشش بیمه ای در دوران چهل ساله انقلاب اسلامی بوده است.

محمدی  اهم برنامه های قابل اجرا در این دهه را تشریح کرد  و گفت :  دیدار با مقامات استانی، گلباران مزار شهدای گمنام، دیدار با خانواده های معظم ومعزز شاهد وایثارگر، بازدید از شرکت های تحت پوشش بیمه شدگان تامین اجتماعی و رسیدگی و حل مشکلات آنان، بازدید دانش آموزان از شعب تأمین اجتماعی، حضور درنمایشگاه   دستاوردهای انقلاب اسلامی، عیادت از بیماران بستری شده در بیمارستان امام علی (ع) فرخشهر، جلسات تعامل با شرکای اجتماعی، افتتاح ساختمان شعبه بلداجی ،   برگزاری  مسابقات فرهنگی   بین کارکنان   و حضور فعال، منسجم و پرشور در راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن از برنامه هایی است که در ایام الله مبارک دهه فجر اجرا خواهد شد.

۴۶

کد خبر 1228139

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =