جزئیات دستگیری عاملان فراری دادن مجرم از بیمارستان امام خمینی/پایان کار سارقان خشن

فارس نوشت: فرمانده انتظامی پایتخت گفت: پلیس با اقتدار، توانمندی و اشراف اطلاعاتی اجازه نخواهد داد که عده‌ای با ایجاد رعب و وحشت برای مردم ناامنی ایجاد کنند.

باند سارقان مسلح که چندی پیش یکی از همراهان خود را از بیمارستان امام خمینی(ره) فراری داده بودند، با اشراف اطلاعاتی و توانمندی مأموران پلیس آگاهی پایتخت به دام افتادند.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در جمع خبرنگاران با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با اقدامات مأموران پلیس آگاهی تهران در ساعت ۳ بامداد روز جمعه ۱۲ فروردین تمام اعضای این گروه که ۵ نفر خانم و ۵ نفر مرد بودند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی پایتخت گفت: ۵ قبضه سلاح از این افراد به دست آمد که یک قبضه آن‌ سلاح پاسیار و ۴ قبضه متعلق به خود سارقان بود که با استفاده از آنها سرقت‌های خشن خود را انجام می‌دادند.

عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت تصریح کرد: امروز با اشراف اطلاعاتی، اقتدار و توانمندی که پلیس تهران از آن‌ برخوردار است‌ با گنده‌تر از اینها برخورد قاطعانه و قوی خواهیم کرد.

وی گفت:‌ این سارقان اینقدر وقیح شده بودند که در فضای مجازی مسئولان را هم تهدید کرده و عنوان کرده بودند که کسی توان دستیگری ما را ندارد.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: در یک ماه گذشته سه گروه از سارقان بانک‌ها طلافروشی‌ها و صرافی‌ها زمین‌گیر شده و ۶ قبضه سلاح از آنها کشف و ضبط شد.

۴۷۴۷

کد خبر 1228172

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =