مستی، کار دست جوان افغان داد/قتل، پایان دوستی چند ساله

رئیس کلانتری ۱۷۰ کهریزک از دستگیری پسری افغان خبر داد که در حالت مستی دوست و هم خوابگاهی خود را به ضرب چاقوی آشپزخانه به قتل رسانده بود.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از سایت پلیس، سرگرد ابراهیم شریفی در تشریح این خبر، گفت: نیمه شب پنجشنبه گذشته، ماموران کلانتری ۱۷۱ کهریزک، در جریان وقوع یک فقره درگیری خونین در خوابگاهی واقع در کهریزک قرار گرفته و برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد که دو پسر جوان افغانی که در یک اتاق با هم زندگی می کردند، پس از مصرف مشروبات الکلی از حالت طبیعی خارج شده و با یکدیگر به مشاجره پرداخته اند که در این حین یکی از آنها با استفاده از چاقوی آشپزخانه به دیگری حمله و او را مجروح کرده است.

بنابر تحقیقات اولیه ماموران از جسد نوجوان به قتل رسیده مشخص شد که وی با ۲ ضربه به کتف و یک ضربه چاقو به قلب مجروح شده و پیش از رسیدن به ماموران اورژانس به قتل رسیده است.

این در حالی بود که یکی از اهالی ساختمانی که این دو نوجوان در آن زندگی می کردند، به ماموران گفت که با شنیدن صدای دعوا و درگیری، خود را به اتاق آنها رسانده اما متاسفانه دیر شده و تا پیش از رسیدن پزشک نوجوان مجروح به قتل رسیده اما ضارب با همکاری همسایه ها گرفتار شده است.

سرگرد شریفی، تصریح کرد: در محل زندگی این ۲ نوجوان، پنج نفر دیگر از دوستانشان نیز حضور داشتند که در تحقیقات انجام شده به تشریح ماجرا پرداخته و اعلام داشتند که قاتل پس از مصرف مشروب الکلی و در حالت مستی با دوستش مشاجره کرده که نتیجه مشاجره به قتل انجامیده است.

۴۷۴۷

کد خبر 1228886

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =