دستگیری باج گیر سابقه دار در کمتر از ۱۵ دقیقه توسط پلیس شهرکرد

فرمانده انتظامی شهرستان شهرکردگفت: در عملیات ضربتی ماموران این شهرستان فردی که از طریق باج گیری هشت میلیون ریال وجه نقد و دو عدد گوشی همراه بدست آورده بود دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سید روح الله موسوی " در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی تماس تلفنی مردی میان سال با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر باجگیری وجه نقد و تلفن همراه از وی در یکی از خیابان های شهرکرد موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ سعدی شهرکرد، قرار گرفت.

وی افزود: با اعزام اکیپی از ماموران زبده به محل مشخص شد جوان ۲۴ ساله ای با استفاده از چاقو پس از باج گیری از شاکی به وسیله یک دستگاه سواری پراید از محل متواری شده است.
این مقام انتظامی شهرستان تصریح کرد: با به دست آمدن مشخصات ظاهری باجگیر و خودرو وی بلافاصله ماموران وارد عمل شده و با انجام یک سری تحقیقات دقیق و اقدامات ویژه پلیسی پس از ۱۵ دقیقه متهم را شناسائی و در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ"موسوی"در پایان با اشاره به کشف مبلغ هشت میلیون ریال وجه نقد و دو عدد گوشی تلفن همراه از باجگیر سابقه دار گفت: متهم به مرجع قضائی، معرفی شد.

۴۶

کد خبر 1228923

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =