صحبت‌های اختصاصی برانکو با بیرانوند: راه طولانی در پیش داری

بانک ورزش نوشت: پرسپولیس در شرایطی روز چهارشنبه به مصاف پدیده خواهد رفت که شاید ناراحت ترین بازیکن این تیم بیرانوند باشد.

دروازه بان اول تیم ملی و پرسپولیس امسال به همراه پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان برابر کاشیما شکست خورد تا دستش ازقهرمانی کوتاه بماند. بیرانوند در جام ملتها به همراه تیم ملی هم نتوانست به فینال راه پیدا کند تا بدشانس ترین بازیکن تیم ملی لقب بگیرد.

به همین دلیل روز گذشته و در جریان تمرین سرخپوشان برانکو جلسه اختصاصی را با این بازیکن برگزار کرد. سرمربی پرسپولیس در این جلسه به بیرانوند گفت:« تو راه طولانی در پیش خواهی داشت. تو دروازه بان با استعدادی هستی و می توانی به زودی در یک تیم بزرگ اروپایی بازی کنی. تو به همراه پرسپولیس می توانی دوباره بدرخشی و در تیم ملی افتخارات زیادی کسب کنی. پس به خاطر گذشته ناراحت نباش و تلاش کن تمام تمرکز خودت را روی پیشرفت بیشتر بگذاری.»

برانکو به خوبی می داند که در نیم فصل دوم و همچنین با آغاز لیگ قهرمانان آسیا راه سختی را در پیش خواهد داشت و در این راه امید زیادی به بیرانوند بسته است. به همین دلیل با صحبت با بیرانوند تلاش کرد تا او را از لحاظ روحی به نوعی ریکاوری کند.

256 43

کد خبر 1228929

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =