کلیه خدمات حوزه مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان کرمان به بخش خصوصی واگذار شد

در راستای اجرای دولت الکترونیک و خدمت رسانی به مردم شریف استان کرمان، کلیه خدمات حوزه مشترکین آب و فاضلاب استان به بخش خصوصی و بیش از ۱۱۰ دفتر پیشخوان دولت در سراسر استان واگذار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان کرمان، کلیه خدمات حوزه مشترکین آب و فاضلاب استان (قرائت، توزیع، وصول و ...) به بخش خصوصی و بیش از ۱۱۰ دفتر پیشخوان دولت در سراسر استان واگذار شد.

احمد سنجری معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان کرمان با بیان این خبر افزود: به منظور تسهیل در امر خدمات رسانی و جلوگیری از اتلاف هزینه و وقت مشترکین،شرکت آب و فاضلاب استان از تکنولوژی پیشرفته و جدید برای اولین بار در کشور استفاده نمود .

 با استفاده از دستگاه POS PDA خدماتی شامل قرائت کنتور، صدور قبض آنلاین ، پرداخت فوری توسط مشترک، نمایش کنتور خراب، تصویربرداری از محل هدررفت آب در ملک، جلوگیری از صدور قبض نامتعارف و اصلاح فوری آن، گزارش تغییرات در کاربری و مصرف و ... را به صورت آنلاین به سیستم مرکزی مشترکین ارسال و پس از ۲ ثانیه قبوض مربوطه صادر و مشترک نسبت به پرداخت آن در محل اقدام می نماید.

سنجری در ادامه افزود: از خصوصیات بارز این سیستم علاوه بر ارائه تمامی خدمات درب ملک مشترک و کاهش هزینه های ایاب و ذهاب ،صرف وقت و... مشترک ، مامورین قرائت کنتور نیز کنترل شده که درصد خطای قرائت آنها به حداقل ممکن رسیده و حقوق و مزایای قانونی ایشان متناسب با عملکرد از طریق دستگاه برداشت و در سیستم مشترکین محاسبه و پرداخت می گردد.

وی یادآور شد: این تحول عظیم در حوزه خدمات مشترکین همراه با استفاده از ظرفیت های دفاتر پیشخوان دولت و میسر کردن زمینه دریافت خدمات از طریق اینترنت ،موبایل ، کافی نت و... برای متقاضیان باعث کاهش شدید مراجعه به دفاتر خدمات مشترکین شهری استان کرمان شده است.

۴۶

کد خبر 1228943

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =