۰ نفر
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
 ضرورت کاهش هزینه‌ها در شهرداری کرج

وحیدی گفت: متاسفانه طی دوره‌های قبل نگرش "شهرداری که بدهکار نباشد، شهردار نیست" بر مدیریت شهری حاکم بود که این نگرش باید اصلاح شود چون این تفکر برای راهبری اهداف پیش بینی شده این مجموعه نتیجه بخش نبوده است.

به گزارش خبرآنلاین، نایب رییس شورای شهر کرج در زمینه ضرورت کاهش هزینه‌ها در شهرداری اظهار کرد: باید هزینه های شهرداری مدیریت شود.

وی تصریح کرد: با واقعی شدن هزینه ها و درآمدهایی شهرداری می‌توان با ضریب خطای کمتری اهداف مدیریت شهری به ویژه در حوزه عمرانی را پیگیری کرد.

وحیدی با بیان اینکه با شرایط اقتصادی موجود، کاهش هزینه‌های غیر ضروری شهرداری واجب است افزود: در حال حاضر بخش عمده ای از درآمد شهرداری صرف هزینه های جاری می‌شود.

این مسئول با اشاره به ضرورت استفاده از توانمندی افراد متخصص و با تجربه در بدنه شهرداری ادامه داد: امروز شهرداری به مدیرانی نیاز دارد که صلاح شهر و شهروندان را اولویت خود قرار داده و برای تحقق اهداف پیش رو شب و روز نشناسند.

نایب رییس شورای شهر کرج ادامه داد: بدون شک این مدیران مستحق تشویق ،ایجاد انگیزه و قدرت عمل بیشتری هستند تا آنچه موجب توسعه و آبادانی شهر می‌شود را انجام دهند.

۴۶

کد خبر 1229295

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =