۲ نفر
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۲
ترامپ و شومر دوباره به جان هم افتادند

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: در آستانه سخنرانی سالانه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در کنگره با هدف تشریح «وضعیت عمومی» این کشور، جنگ لفظی میان وی و چاک شومر، رهبر اقلیت دموکرات مجلس سنا، بار دیگر از سر گرفته شد.

به گزارش  نشریه آمریکایی هیل، ترامپ در واکنش به انتقاد شومر از سخنرانی سالانه وی در کنگره، در توئیتی نوشت: «می بینم که شومر از هم اکنون از سخنرانی من (خطاب به اعضای مجلس نمایندگان آمریکا) انتقاد می کند، با وجود آنکه هنوز (متن) این سخنرانی را ندیده است. او ناراحت است که چرا با وجود هزینه کردن مبالغ هنگفت نتوانست در انتخابات سنا پیروز شود. خیلی بد شد که رسانه ها به پیروزی ما در سنا زیاد توجهی نکردند».

ترامپ این توئیت را پس از آن منتشر می کند که شومر در روزهای گذشته طی چندین سخنرانی اعلام کرده دولت ترامپ در باتلاق بحران گرفتار شده است. رئیس اقلیت دموکرات سنا همچنین پیش بینی کرده است سخنرانی سالانه ترامپ در کنگره مملو از وعده های پوچ و توخالی باشد.

رهبر اقلیت دموکرات سنا همچنین می گوید ترامپ در حالی قرار است در سخنرانی سالانه خود بر اهمیت اتحاد تأکید کند که خود بیش از همه باعث تفرقه و چنددستگی است.

49311

کد خبر 1229447

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =