بهترین هتل‌آپارتمان‌های شهرهای پرمسافر کدامند؟

هتل آپارتمان نوعی هتل است که از واحدهای مستقل مبله تشکیل شده که به مسافران اجاره داده می‌شود. اغلب این واحدهای مستقل علاوه بر امکانات لازم برای خواب و نظافت، امکانات آشپزی نیز دارند. خیلی از افراد دوست دارند در سفر نیز حس خوب در خانه بودن را تجربه کنند و به همین دلیل نیز هتل آپارتمان‌ها را ترجیح می‌دهند. برخی دیگر نیز برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها در هتل آپارتمان اقامت می‌کنند چرا که معمولا هزینه اقامت در هتل آپارتمان‌ها مناسب‌تر می‌شود، مخصوصا اگر مسافرت شما یک سفر دسته‌جمعی باشد.

در شهرهای توریستی هتل آپارتمان‌های زیادی هست و گزینه‌های شما برای انتخاب زیاد. اما اگر می‌خواهید با بهترین هتل آپارتمان‌های مشهد، تهران، اصفهان و شیراز آشنا شوید این مطلب را بخوانید. 

مشهد

مشهد

از آنجایی که مشهد پرمسافرترین شهر ایران است هتل‌های بسیار زیادی دارد. قیمت رزرو هتل در مشهدو اقامت در هتل آپارتمان‌های مشهد از ۴۳ هزار تومان شروع می‌شود و تا ۱ میلیون و ۴۳۹ هزار تومان هم می‌رسد. بیشتر مسافران ترجیح می‌دهند تا در جایی نزدیک به حرم مطهر امام رضا (ع) اقامت داشته باشند.

 هتل آپارتمان پاویون مشهد، یکی از هتل‌آپارتمان‌های ارزان قیمت واقع در خیابان امام رضا و نزدیک به حرم است که امکانات مناسبی دارد. اگرچه امکانات این هتل آپارتمان دو ستاره مثل هتل‌های چهار ستاره و پنج ستاره نیست، اما نسبت به قیمتش خوب است. هزینه رزرو یک سوئیت دو نفره در هتل آپارتمان پاویون ۵۶ هزار تومان است و گران‌ترین سوئیتش ۲۶۷ هزار تومان. 

هتل آپارتمان اسپینو نیز از دیگر هتل‌آپارتمان‌های ارزان قیمت نزدیک به حرم است. هتل آپارتمان ملل مشهد نیز اگرچه یک ستاره است و قیمتی مناسب دارد اما کمی از هتل‌های قبلی گران‌تر است. این هتل که از هتل‌های برگزیده سازمان میراث فرهنگی است نیز در خیابان امام رضا واقع شده.

مشهد هتل‌آپارتمان‌های گران‌تری هم دارد که هتل آپارتمان آرمان یکی از بهترین‌هایشان است. این هتل آپارتمان سه ستاره نیز فاصله کمی با حرم رضوی دارد و امکاناتش نیز نسبت به بقیه هتل آپارتمان‌های مشهد بالاتر است. هزینه رزرو سوئیت‌های هتل آپارتمان آرمان از ۳۶۰ هزار توامن تا ۹۷۰ هزار تومان است. هتل آپارتمان امید نیز ازهتل‌آپارتمان‌های لوکس مشهد است که فاصله کمی تا حرم دارد و هزینه رزرو سوئیت‌های این هتل سه ستاره از ۳۸۳ هزار تومان تا ۱ میلیون و ۴۳۹ هزار تومان است.

تهران

تهران

قیمت رزرو هتل های تهران از 60 هزار تومان شروع می‌شود و هتل آپارتمان‌ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. یکی از هتل‌آپارتمان‌های خوب پایتخت هتل آپارتمان کیمیا است که قیمت مناسبی هم دارد. این هتل سه ستاره در خیابان دوازده فروردین و نزدیک دانشگاه تهران است و موقعیت خوب و دسترسی مناسبی به دیگر مناطق شهر دارد. رزرو سوئیت‌های هتل آپارتمان کیمیا از ۲۳۳ هزار تومان تا ۳۹۲ هزار تومان است. سوئیت‌های این هتل امکانات مناسبی دارند و می‌توانید مثل خانه در آن احساس راحتی کنید. 

اگر به دنبال هتل آپارتمان لوکس در تهران باشید، هتل آپارتمان تاج محل در خیابان ملاصدرا تهران یکی از بهترین گزینه‌هاست. هتل پنج ستاره که مثل اسمش حال‌وهوای هندی دارد و هزینه رزرو واحدهایش از ۵۲۲ هزار تومان تا ۹۱۳ هزار تومان است. از دیگر هتل آپارتمان‌های لوکس تهران، هتل آپارتمان وزرا است که هتلی چهارستاره در خیابان گاندی است.

شیراز

شیراز

هتل آپارتمان خانه سبز شیراز، یک هتل یک ستاره است، اما با این وجود از لحاظ خدمات و امکانات در سطح بالاتری قرار دارد. قیمت هتل آپارتمان خانه سبز هم مناسب است و هزینه رزرو واحدهایش از ۹۷ هزار تومان تا ۳۰۹ هزار تومان است که اگز به صفحه رزرو هتل های تخفیف دار شیرازمراجعه کنید قیمتش کمتر هم می‌شود.

 هتل‌آپارتمان شمس از دیگر هتل آپارتمان‌های خوب شیراز است که نزدیک به خیابان حافظ و حافظیه است که قیمتش در سطح متوسط است. این هتل آپارتمان دو ستاره امکانات کامال یک خانه را دارد. هتل آپارتمان رز ریحان نیز از دیگر هتل‌آپارتمان‌های خوب شیراز است. 

شیراز هتل آپارتمان های گران‌تری هم دارد که هتل آپارتمان جهان‌نما از بهترین‌هایشان است. این هتل آپارتمان سه ستاره علاوه بر امکانات کامل سوئیت‌هایش استخر، سونا و جکوزی هم دارد. هزینه رزرو سوئیت‌های هتل آپارتمان جهان‌نما از ۲۰۰ هزار تومان تا ۴۰۰ هزار تومان است. 

اصفهان

اصفهان

هتل آپارتمان هخامنشیان پارتاک اصفهان هم ویلاهای بزرگ دارد و هم سوئیت‌هایی با ظرفیت‌های مختلف. امکانات ویلاها و واحدها کامل هستند و هر آن‌چه باید رد یک خانه باشد دارند و خدماتی مثل اینترنت رایگان هم دارند. این هتل سه ستاره در خیابان امام خمینی است و به بسیاری از جاهای دیدنی شهر نزدیک. هزینه رزرو این هتل از ۸۰ هزار تومان شروع می‌شود و برای ویلای هفته‌تخته که گران‌ترین ویلای هتل است به ۵۷۵ هزار تومان می‌رسد.

هتل آپارتمان چهل پنجره از هتل‌آپارتمان‌های گران‌تر اصفهان است که در منطقه پل فلزی قرار دارد و دسترسی‌اش به اماکن دیدنی شهر خوب است. هزینه رزرو سوئیت‌های این هتل چهار ستاره از ۱۹۰ هزار تومان تا ۷۳۰ هزار تومان است.

2121

کد خبر 1229906