کلنگ‌زنی آغاز ساخت پاسگاه محیط‌بانی چهار شاخ گرین دلفان

با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان، نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، کلنگ احداث پاسگاه محیط بانی منطقه برخوردار شهرستان دلفان به زمین زده شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، در آستانه چهل سالگی انقلاب، در مراسمی با حضور مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان، علی رستمیان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، حشمت بهمنی فرماندار دلفان، محمدرضا صفی‌خانی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان و جمعی از مدیران شهرستانی، کلنگ احداث پاسگاه محیط بانی منطقه شکار و صید ممنوع چهار شاخ شهرستان دلفان به زمین زده شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان، گفت: به منظور حفظ و حراست از محیط زیست منطقه چهار شاخ گرین، این پاسگاه محیط بانی به مساحت ۱۸۰ متر و در دو طبقه احداث خواهد شد.

احداث ۱۳ پاسگاه محیط بانی در استان

مهرداد فتحی بیرانوند، افزود: طبق برنامه زمان بندی، انشاالله این پاسگاه محیط بانی در سال ۹۸ و طی مراسمی افتتاح خواهد شد و به بهره برداری خواهد رسید.

طی سه سال گذشته، ۱۳ پاسگاه محیط بانی در لرستان احداث شده است

وی، تصریح کرد: با احداث پاسگاه چهار شاخ گرین، تعداد پاسگاه های محیط بانی احداث شده طی ۳ سال گذشته، به ۱۳ پاسگاه خواهد رسید که این آمار در مقایسه با سایر استان‌ها قابل ملاحظه است.

حفظ و نگهداری از گونه های جانوری

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان، گفت: از حضور میهمانان این آئین، به ویژه جناب آقای رستمیان نماینده مردم شریف سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، مهندس صفی‌خانی مدیرکل محترم صمت لرستان، مهندس بیرانوند مدیرکل پشتیبانی وزارت صمت، فرماندار محترم دلفان تقدیر و تشکر می‌کنم و امیدوارم احداث این پاسگاه در حفظ گونه های جانوری منطقه و حراست از محیط زیست شهرستان نقشی اثرگذار داشته باشد.

عکس/ امین ساکی

۴۶

کد خبر 1230213

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =