محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن

پلیس راهور اعلام کرد: ورود وسایل نقلیه در روز ۲۲ بهمن به داخل دسته‌ها، هیات‌ها و راهپیمایی‌ها ممنوع است و افرادی که از خودروی شخصی برای رسیدن به محل راهپیمایی استفاده می‌کنند از پارک خودرو در محل‌هایی که باعث سد معبر می شود، خودداری کنند.

به گزارش خبرآنلاین، پلیس راهور ناجا روز یکشنبه با تبریک یوم الله ۲۲ بهمن و گرامی‌داشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به منظور روان سازی بار ترافیکی و برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم، توصیه‌هایی را به راهپیمایان ارائه کرد.

بر این اساس، به راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن توصیه می‌شود از وسایل نقلیه عمومی پیش بینی شده مثل اتوبوس، تاکسی و مترو استفاده کنند و در صورت استفاده از وسایل نقلیه شخصی اعم از خودرو یا موتورسیکلت، حتما از پارکینگ‌های پیش‌بینی‌شده در مبدا راهپیمایی استفاده کنند.

بر اساس اعلام پلیس، اگر از معابر عمومی برای متوقف کردن وسیله خودتان برای حضور در راهپیمایی استفاده کردید، حتما در محل‌های مجاز و بدون ایجاد سد معبر نسبت به پارک کردن وسیله نقلیه در منتهی الیه سمت راست اقدام کنید.

بر اساس مقررات راهنمایی و رانندگی، ورود وسایل نقلیه به داخل دسته‌ها، هیات‌ها و راهپیمایی‌ها ممنوع است. بنابراین هموطنان به این مهم توجه ویژه‌ای داشته باشند.

راهپیمایان دقت کنند برای رسیدن به مسیرهای راهپیمایی، مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا در این روز شاهد سوانح ترافیکی نباشیم.

پلیس راهور تاکید کرد: رانندگان دقت کنند در روز ۲۲ بهمن به طور طبیعی و خودجوش با افزایش تردد عابران پیاده در معابر مواجه هستیم، بناراین با دقت بیشتر و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

همچنین برای متوقف شدن وسایل نقلیه شخصی راهپیمایان در ۲۲ بهمن، توقفگاه ‌هایی از قبل از مبدا راهپیمایی پیش بینی شده تا راهپیمایان از آنها استفاده کنند.
۴۲۴۲

کد خبر 1230513

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =