دعوت سردار جلالی از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

ایسنا نوشت:رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی از مردم دعوت کرد در مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن حاضر شوند.

در پیام دعوت سردار جلالی از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، آمده است:

«بهمن» ماه شوریدگان دلداده‌ای است که سرمست از کلام و پیام آن پیر می‌فروش، خود را به خط خون و آتش زدند و «گل تکبیر» را در همه جای این میهن شکوفاندند. دهه فجر کلید گشاینده‌ی درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود که «استقلال» و «آزادی» و «جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد. پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افق‌ها را روشن ساخت و پرده‌های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نور باران کرد. دهه فجر، مطلع غزل زیبای پیروزی و قصیده بلیغ و رسای اسلام بود. و چه زیبا مقام معظم رهبری فرمودند که: «دهه فجر، سرآغاز طلوع اسلام، خاستگاه ارزش‌های اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه‌ای تعیین‌کننده و بی‌مانند به‌شمار می‌رود.»

به‌راستی که فجر، سوگند همیشه پایدار خداوند که نویدبخش پگاه روشن پیروزی است و در افق پیکار و مبارزه امت ما می‌درخشد و دهه فجر، میقات ده‌روزه یاران آفتاب است که پیش پای او، فرشی از حضور گستردند و از مهرورزی مهرآباد تا طراوت بهشت زهراء (س) را به استقبال او، پیوند زدند.

اکنون در چهلمین سالروز به ثمر نشستن رستاخیزی هستیم که ضمن در هم نوردیدن مرزهای جغرافیایی و علاوه بر رساندن پیام رهایی‌بخش خود به گوش مظلومان و مستضعفان جهان، به مرکز فرماندهی قلوب میلیون‌ها مسلمانی تبدیل شده است که نظام مقدس جمهوری اسلامی را زیباترین نشانه از اسلام راستین در فراسوی قرائت‌های غرب‌گرایانه از یک‌سو و جریان‌های تکفیری و سلفی از سوی دیگر قرار داده است و بی‌شک این مهم، وظیفه ما را به عنوان وارثان این انقلاب شکوهمند بسیار سنگین کرده است.

۲۲ بهمن امسال نیز صحنه‌ای برای تجلی شور و شعور ملت ولایت‌مدار و بیدار و مجاهدت‌های بی‌دریغ فرزندان غیور است؛ چرا که توانستند با وجود طرح‌های خباثت‌آمیز اجانب و تحریم‌ها و محدودیت‌های بی‌شمار، به قله‌های رفیع علم و فن‌آوری و پیشرفت‌های عظیم اقتصادی، سیاسی و نظامی دست یابند.

اینجانب ضمن عرض تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از ملت سرافراز ایران دعوت می‌کنم تا در مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن با حضور آگاهانه، وحدت‌بخش و دشمن‌شکن و عزت‌آفرین خود بار دیگر وحدت و اتحاد ملی، انسجام اسلامی و همبستگی و همدلی و هم‌زبانی ملت و دولت، عشق به ارزش‌های والای الهی انقلاب اسلامی را ترسیم کرده و با نمایش وحدت و اتحاد ملی، دشمنان زبون انقلاب اسلامی را در طراحی و پیاده‌سازی توطئه‌های شوم اختلاف و تفرقه‌افکنی در بین جامعه، ناکام و مأیوس کنند.

2929

کد خبر 1230738

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =