اتحاد و همدلی مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن قم به نمایش درآمد/ همراهی علما و روحانیون با مردم

خبرگزاری رضوی نوشت؛ در مراسم جشن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران، مردم قم همگام با مردم سایر نقاط ایران، اتحاد و همدلی خود را به نمایش گذاشتند.

مراسم راهپیمایی ۲۲بهمن امسال که همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار می شد، شکوه خاصی داشت و از همان ساعات اولیه صبح امروز، مردم قم همگام با مردم سایر نقاط کشور، حضوری با شکوه در این راهپیمایی داشتند.

مراجع تقلید، علما و روحانیون هم در کنار دیگر اقشار مردم به راهپیمایی ۲۲بهمن آمده بودند تا در این جشن باشکوه حضور داشته و شکرگزاری خود را نسبت به نعمت انقلاب نشان دهند.

برخی از مراجع تقلید از جمله آیت الله مکارم شیرازی، آیت الله نوری همدانی و ...، برخی از علما همچون آیت الله ابراهیم امینی، آیت الله سیدحسین موسوی تبریزی، آیت الله شیخ جواد فاضل لنکرانی، آیت الله ممدوحی و ...، برخی از مسئولان حوزوی همچون حجت الاسلام والمسلمین عباسی رئیس جامعة المصطفی(ص) العالمیة و ... از جمله شخصیت های حوزوی حاضر در این مراسم بودند که می توان به آن ها اشاره کرد. 

راهپیمایی امسال که همراه با جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران بود، شکوه و جلوه خاص تری نسبت به سال های قبل داشت و در نگاه اول، پرچم های خوشرنگ ایران اسلامی در دستان اقشار مختلف مردم توجه ها را به خود جلب می کرد.
برخی از علما و روحانیون در حاشیه این راهپیمایی اقدام به توزیع شیرینی و شکلات بین کودکان و نوجوانان می کردند تا به این شیوه جشن چهل سالگی انقلاب را پاس بدارند.

همچنین برخی از طلاب خارجی در حال تحصیل در شهر قم هم در جشن چهل سالگی انقلاب مردم ایران حاضر شده بودند و تصاویر امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را به دست گرفته بودند تا خوشحالی خود را از چهل ساله شدن انقلاب اسلامی ایران نشان دهند.

در پایان این مراسم بسیاری از مردم انقلابی و راهپیمایان به حرم حضرت معصومه(س) رفتند تا نماز ظهر و عصر را در حرم خواهر امام رضا(ع) بجا بیاورند.

۴۶

کد خبر 1230948

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =