بهره برداری از چهل پروژه بهداشتی، درمانی،اموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

به مناسیت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در استانه سی سالگی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ چهل پروژه بهداشتی، درمانی ،اموزشی و پژوهشی این دانشگاه از دهه فجر امسال تا دهه فجر آینده تکمیل و به بهره برداری می رسد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان دکتر نوید دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در گفت و گویی بیان داشت: حال که انقلاب اسلامی ایران چهل سالگی خود را تجربه می کند و به بلوغ سازندگی و پیشرفت خود رسیده، بنده به عنوان خادم مردم عزیز مژده تکمیل و بهره برداری از چهل پروژه بهداشتی درمانی ،اموزشی و پژوهشی در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان را به هم استانی های شریف می دهم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: این چهل پروژه بهداشتی، درمانی ،اموزشی و پژوهشی از دهه فجر امسال تا سال آینده افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

دکتر دانایی افزود: به امید خدای متعال هر ده روز،  یک پروژه را افتتاح کرده و تا دهه فجر سال آینده افتتاح چهل پروژه بهداشتی، درمانی و پژوهشی به اتمام خواهد رسید.

رئیس دانشگاه با اشاره به این که مبلغ بالغ بر یک صدوچهل میلیارد و   پانصدمیلیون ریال صرف ساخت، تجهیز و بهره برداری از این پروژه ها می گردد، گفت: ان شاالله درسال۹۸بخش های درمانی بیمارستانهای تابعه این دانشگاه نیز تکمیل و توسعه خواهدیافت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بااشاره به اینکه از این چهل پروژه، سی وسه پروژه درحوزه بهداشت ازجمله مراکزخدمات جامع سلامت، پایگاه های سلامت شهری و روستایی و خانه های بهداشت دانشگاه بیان کرد: ساخت این مراکز از اهداف برنامه طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت با ارائه خدماتی در زمینه های سلامت خانواده توسط مراقبین سلامت، بهداشت محیط و حرفه ای، سلامت روان، تغذیه، دهان و دندان و سلامت کودکان بوده است.

دکتر دانایی ضمن بیان این‌که ارتقای شاخص‌های بهداشتی درمانی و توسعه زیر ساخت‌های بهداشتی و درمانی در استان یکی از اولویت‌های این دانشگاه است، گفت: افتتاح پروژه های بهداشتی درمانی یکی از مهم‌ترین درخواست‌های مردم مناطق تحت پوشش این دانشگاه بوده، که ان‌شاءالله تا دهه فجرسال ۱۳۹۸تمامی چهل پروژه به بهره‌برداری خواهند رسید.

۴۶

کد خبر 1231015

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =