فارس نوشت: نیروی دریایی سپاه تعداد ۱۴ فروند کشتی صیادی ترال چینی و ایرانی را توقیف کرده است. پنج روز پیشتر، سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه دستور برخورد جدی با کشتی‌های صیادی صنعتی که در محدوده غیر مجاز اقدام به صید می‌نمایند را صادر نموده بود.

پایگاه امامت نیروی دریایی سپاه در آبهای بندر جاسک 14 فروند کشتی صیادی ترال چینی و ایرانی را توقیف کرده است.

به گزارش فارس، نیروی دریایی سپاه تعداد 14 فروند کشتی صیادی ترال چینی و ایرانی را توقیف کرده است. پنج روز پیشتر، سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه دستور برخورد جدی با کشتی های صیادی صنعتی که در محدوده غیر مجاز اقدام به صید می نمایند را صادر نموده بود.

مدت 10 سال است که بیش از صد کشتی صیادی صنعتی با مجوز سازمان شیلات جهت بهره برداری از گونه خاصی از ماهیان به نام فانوس ماهی در دریای عمان و خلیج فارس حضور دارند. ولی متاسفانه عمدتا به دلیل سودجویی بیشتر از حق خود، اقدام به صید ماهیان و آبزیان دیگر می نمایند. این امر باعث آسیب جدی به منابع آبی و دریایی شده است.

۴۲۲۳۷
کد خبر 1231032

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • IR ۲۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۲
  5 0
  آفرین. این چینیها رو بندازید بیرون بابا. همه چیز رو غارت میکنن.
 • DE ۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۲
  4 0
  غيرت نشان دادند، مسئولين كه انگار نه انگار.
 • IR ۲۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۲
  6 0
  به ایران هم اجازه میدن بره تو آبهای چین ماهی گیری کنه؟چرا این هگعمل سپاه گرچه خوبه ولی دیر موقع است. چرا اینقدر ضعیف برخورد میکنین؟منابع آبی جنوب و هم باید بفروشین به خارجی ها چند تفر هم تو تهران شریک درصد کمی باشند؟ به چه حقی چوب حراج به منبع غذایی مردم محلی زدید؟ مجرمین باید در دادگاه محامه بشن.