۰ نفر
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
راه‌اندازی اتوبوس دریایی در شورابیل 

شهردار اردبیل از راه‌اندازی اتوبوس دریایی در شورابیل با مشارکت بخش خصوصی و برای ارتقای نشاط و شادابی هموطنان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، حمید لطف‌اللهیان اظهار کرد: به میمنت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان با دهه فجر پروژه‌های شهرداری اردبیل به ارزش ۷۴ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید تا در خدمت شهروندان قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها در مناطق پنجگانه شهرداری و شورابیل اجرایی و عملیاتی شده که شامل بهبود عبور و مرور، بهسازی معابر، اصلاح هندسی، آسفالت‌ریزی معابر، توسعه فضای سبز و ارتقای خدمات ایمنی بوده است.

شهردار اردبیل افتتاح این پروژه‌ها را در ۱۵۰ عنوان یادآور شد و بیان کرد: ما شاهد راه‌اندازی پروژه‌های منطقه دو شهرداری اردبیل و همچنین منطقه شورابیل هستیم که به ارزش ۲۹ میلیارد تومان افتتاح شده تا در کنار سایر پروژه‌های مناطق پنجگانه زمینه استفاده شهروندان از این پروژه‌ها فراهم آید.

لطف‌اللهیان ادامه داد: ما در سال‌های گذشته در منطقه شورابیل شاهد اجرای پروژه‌های زیرساختی به شکل گسترده بودیم که امروز ثمره آن را با جذب سرمایه‌گذاران در قالب پروژه‌های متعدد شاهد هستیم که افتتاح آنها زمینه بهره‌مندی شهروندان را از این پروژه‌ها با هدف ارتقای نشاط اجتماعی شهروندان و فراهم کردن تفریحات سالم به وجود آورده است.

وی نمونه این پروژه را اتوبوس دریایی اعلام کرد و گفت: امیداریم شهروندان با بهبود شرایط آب و هوایی از این مجموعه استقبال کرده و بتوانند از رستوران و سایر امکانات اتوبوس دریایی استفاده کنند.

شهردار اردبیل افزود: ما برای راه‌اندازی این مجموعه‌ها ریالی هزینه نکردیم و تنها با ایجاد زیرساخت‌ها سعی کردیم از بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران در اجرای پروژه‌های متعدد گردشگری در این زمینه استفاده کنیم.

لطف‌اللهیان در مورد پروژه کابلی در حال اجرا در شورابیل تصریح کرد: همچنان توسعه شورابیل ادامه دارد و ما از همه سرمایه‌گذارانی که به توسعه اقتصادی و اشتغالزایی در این منطقه همت داشته باشند کمک خواهیم کرد تا مجموعه‌های خود را به سرعت راه‌اندازی کنند.

۴۶

کد خبر 1231192

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =