قدردانی استاندار چهارمحال‌وبختیاری از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی با قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن آورده است: مردم این استان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صدای خود را از بام ایران به گوش جهانیان رساندند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی استانداری  ، اقبال عباسی در این پیام آورده است: ۲۲ بهمن سرآغاز دوران عزت و سربلندی ملت همیشه آزاده ایران اسلامی است که مردم امسال همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی انزجار خود را از ایادی استکبار جهانی بلندتر از همیشه فریاد زدند.

وی در بخش دیگری از پیام خود می افزاید: این حضور حماسی و دشمن شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن لرزه بر اندام استکبار جهانی و یاوه گویان شرق و غرب انداخت.

در بخش بعدی پیام استاندار چهارمحال و بختیاری آمده است: ایرانیان هیچگاه در برابر ظلم و ستم سر تعظیم فرود نمی آورند و برای حفظ عزت، اقتدار و حقانیت خود در برابر تمامی زورگویان و ستمگران دنیا به سرکردگی آمریکا، انگلیس و اسراییل ایستادگی خواهند کرد.

بخش بعدی این پیام می افزاید: حضور آگاهانه، گسترده و پرشور مردم نجیب و فهیم چهارمحال و بختیاری در راهپیمایی ۲۲ بهمن، عزت، سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به دنیا ثابت کرد.

۴۶

کد خبر 1231193

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =