کلنگ‌زنی پروژه تفریحاتی هیجان کابلی در شورابیل

شهردار اردبیل گفت: با هدف توسعه زیرساخت های گردشگری در شهر اردبیل و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی پروژه بازی‌های کابلی و هیجانی با محوریت دوچرخه معلق کابلی در مجتمع گردشگری و تفریحی شورابیل اجرا می‌شود که این پروژه نقش اساسی در جذب گردشگران خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل: حمید لطف‌اللهیان ‌در آئین کلنگ‌زنی بازی‌های کابلی با محوریت دوچرخه معلق کابلی اظهار داشت: با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی پروژه بازی‌های کابلی و هیجانی با محوریت دوچرخه معلق کابلی در مجتمع گردشگری و تفریحی شورابیل اجرا می‌شود که این پروژه نقش اساسی در جذب گردشگران خواهد داشت.

سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریالی توسط بخش خصوصی در شورابیل

وی با اشاره به این که سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای راه‌اندازی بازی‌های هیجانی 60 میلیارد ریال هزینه می‌کند بیان کرد: این پروژه یکی از پروژه‌های زیبا است که برای نخستین بار در ایران راه اندازی می شود.

وی تصریح کرد:‌ سرمایه‌گذار پروژه بازی‌های کابلی یکی از سرمایه‌گذاران موفق کشور اردبیل است که پروژه‌های گردشگری خوبی را اجرا کرده و انتظار می‌رود این پروژه نیز در مدت زمان مشخص به بهره‌برداری برسد.

شهردار اردبیل از حمایت همه‌جانبه از سرمایه‌گذار بخش خصوصی بازی‌های کابلی و هیجانی خبر داد و بیان کرد: حمایت از بخش خصوصی برای ما حائز اهمیت است تا سرمایه گذاران در این زمینه مشکلی نداشته باشند.

لطف‌اللهیان تصریح کرد: ایجاد بازی‌های کابلی و هیجانی در شورابیل اولویت اساسی است و در این زمینه حمایت از شورای شهر و مسئولان است و در ارتباط با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی امسال و سال آینده اقدامات خوبی انجام می‌شود.

وی بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته پروژه هیجانی معلق کابلی تابستان سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد تا گردشگران بتوانند خاطرات خوشی را پشت سر بگذرانند.

شهردار اردبیل افزود: ایجاد پروژه‌های کابلی و هیجانی در راستای جذب گردشگران نقش اساسی دارد و شهرداری اردبیل با حمایت شورای شهر برنامه‌ریزی اساسی در این زمینه دارد تا در جذب گردشگران ایفای نقش کند.

46

کد خبر 1231208

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =