راه‌یابی ٣ روستا از لرستان به مرحله نهایی جشنواره روستاهای دوستدار کتاب

دو روستا از شهرستان کوهدشت و یک روستا از شهرستان چگنی به مرحله ی نهایی پنجمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب ایران راه یافتند.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،ستاد شهرها و روستاهای دوستدار کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از سه مرحله داوری از میان ۱۴۰۶ روستای شرکت کننده از تمامی استان های کشور در پنجمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب ایران، ۵۹ روستا و منطقه عشایری از ۲۱ استان کشور به مرحله نهایی این جشنواره رسیدند و برای کسب ۱۰ روستای برگزیده این جشنواره به رقابت خواهند پرداخت.

در این میان استان لرستان با ٣ روستای "مالمیر" و "دالاب" از شهرستان کوهدشت و "سرانبار تشکن" از شهرستان چگنی در جمع استانهای راه یافته به مرحله ی نهایی قرار دارد.

۲۱ روستاها و مناطق عشایری برگزیده چهار دوره قبل

همچنین در بخش استمرار، ۲۱ روستاها و مناطق عشایری برگزیده چهار دوره قبل این جشنواره به رقابت خواهند پرداخت و یک روستا به عنوان برگزیده برگزیدها از سوی هئیت داوران این جشنواره انتخاب خواهد شد.

داوری مرحله نهایی پنجمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب ایران سه شنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۷ در محل سالن جلسات دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد و روستاها و مناطق عشایری برتر انتخاب خواهند شد.

۴۶

کد خبر 1231268

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =