دژپسند: امیدواریم گروه ویژه اقدام مالی مهلت را تمدید کند

وزیر اقتصاد گفت: برای نظارت بر سازماندهی کالاها، مانور نظارت برگزار می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، فرهاد دژپسند امروز در حاشیه جلسه هیات دولت با اشاره به راهکار کنترل تورم گفت: تورم از راه‌های مختلف حاصل می‌شود و  در حال حاضر یکی از بهترین سازوکارها این است که نظام توزیع سازماندهی شود که خوشبختانه وزارت صنعت، معدن و تجارت در این حوزه برنامه دارد.

واردات و صادرات

وی افزود: خروج کالاهای اساسی در گمرکات و بنادر برای ورود به بازار تسریع خواهد شد. همان گونه که برای گوشت اقدامات اساسی انجام شد و گمرکات با اجاره دریافت شده از دولت، برای سایر کالا ورود خواهد داشت.

وی با بیان اینکه مانور نظارت از سوی وزارت صمت برگزار می‌شود، افزود: بر اساس خبری که امروز وزیر صمت اعلام کرد، مانور نظارت از هفته آینده و از اوایل اسفند ماه شروع خواهد شد.

وزیر اقتصاد خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، طرف عرضه تقویت می‌شود و نظارت در بازار افزایش پیدا می‌کند تا گرانفروشی کاهش پیدا کند.

 وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره شرکت hdvhkدر جلسه های مربوط به گروه ویژه اقدام مالی گفت: هرجا لازم بوده نماینده ایران شرکت کرده و گزارش های لازم را ارائه داده ایم؛ امیدواریم این گروه مهلت داده شده را بار دیگر تمدید کند.

۲۲۳۲۲۴

کد خبر 1231611

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • NL ۰۶:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
    0 0
    برو مرد حسابی مگر دنیا بازیچه شما هستند.انقدر شل کن سفت کن دراور دید لوث شده. کل کشورها عضو هستند جز دو کشور ایران و کره شمالی. فقط این دو کشور درست فکر میکنند و بقیه گاگولن