حساب کاربری نتانیاهو پیام جنگ با ایران را تغییر داد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: حساب کاربری نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در توییتر، پیامی که در آن عبارت «جنگ با ایران» نوشته شده بود را تغییر داد.

حساب کاربری بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در توییتر پیامی که در آن عبارت «جنگ با ایران» نوشته شده بود را تغییر داد.

در توییت اولیه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نوشته بود: «در اینجا (ورشو) در نشستی با حضور شصت وزیر خارجه و فرستاده کشورهای سراسر جهان ضد ایران شرکت خواهم کرد. مسئله مهم درباره این نشست – که بر هیچ کس هم پنهان نیست – این است که این نشستی علنی با نمایندگان کشورهای پیشرو عرب است که در کنار اسراییل با هدف پیشبرد نفع مشترک جنگ با ایران گردهم می‌آیند».

در حال حاضر، توئیت به این صورت اصلاح شده است:

«در اینجا (ورشو) در نشستی با حضور شصت وزیر خارجه و فرستاده کشورهای سراسر جهان ضد ایران شرکت خواهم کرد. مسئله مهم درباره این نشست – که بر هیچ کس هم پنهان نیست – این است که این نشستی علنی با نمایندگان کشورهای پیشرو عرب است که در کنار اسراییل با هدف پیشبرد نفع مشترک مبارزه با ایران گردهم می‌آیند».

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان نیز به توئیت اولیه نتانیاهو پاسخ داد و ضمن انتشار عکس توییت نخست این ادعا را ناشی از توهمات او توصیف کرده است.

ظریف در توییت خود نوشته است: ما همیشه توهمات نتانیاهو را می‌دانستیم. اکنون جهان و افرادی که در سیرک ورشو شرکت کرده اند نیز از این توهمات آگاه شدند.

2323

کد خبر 1231833

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =