۱۷ مسجد در شوش و هرندی در طرح سالم‌سازی مشارکت می‌کنند

رییس پلیس تهران بزرگ از پلمپ ۸۷ باب منزل پلاک قرمز به همراه ۶۳۵ اتاق متعلق به فروشندگان و معتادان متجاهر خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، با گذشت ۲۰ روز از آغاز طرح پاکسازی مناطق شوش، مولوی و هرندی از سوی سردار  رحیمی اعلام شد: 

 - برخورد قاطع در برخورد با موضوع تردد معتادین متجاهر و دستگیری خرده فروشان موادمخدر این مناطق، توجه به اماکن و کانون‌های تخلف آنها یعنی منازل جرم‌خیز و پاتوق‌های خانگی معتادین و فروشندگان مواد مخدر کماکان در دستور کار پلیس پایتخت قرار دارد . 

- مناطق شوش، مولوی و هرندی دیگر مکان امنی برای معتادین،  سوداگران و فروشندگان موادمخدر نخواهد بود .

- تاکنون ۸۷ باب منزل پلاک قرمز به همراه ۶۳۵ اتاق متعلق به موادفروشان در مناطق شوش، مولوی و بویژه منطقه هرندی پلمپ شده است . 

- با آغاز طرح پاکسازی در این مناطق، ۱۷ مسجد مستقر در این مناطق اقدامات فرهنگی خود را در راستای سالم سازی این مناطق آغاز کردند. 

- همکاری و هماهنگی صمیمانه ای میان پلیس مبارزه با موادمخدر و دادسرای ناحیه ۲۰ تهران بویژه سرپرست محترم این دادسرا جناب آقای ابوالحسنی وجود دارد . 

- در ۲۰ روز گذشته، پلیس مبارزه تهران بزرگ موفق به دستگیری ۲۱ قاچاقچی و ۷۹۳ خرده‌فروش موادمخدر در محدوده شوش، مولوی و هرندی شده و در بازرسی از مخفیگاه‌های آنها بیش از ۲۲۰ کیلوگرم انواع مخدر کشف شده است.

- در ۲۰ روز از زمان اجرای این طرح ۴ هزار و ۹۰ معتاد پرخطر، ۱۳۱ معتاد متجاهر زن و ۶۰۵ کارتن‌خواب از سطح معابر شهری این مناطق جمع‌آوری و پس از پالایش و غربالگری تحویل مراکز بازپروری شدند .

۴۲۴۲

کد خبر 1232008

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =