گلزار برای هر قسمت «برنده باش» ۵۰ میلیون تومان می‌گیرد؟

مهر نوشت: مرتضی میرباقری معاون سیما درباره دستمزد مجریان تلویزیون توضیحاتی را ارایه کرد و گفت این دستمزد به نسبت ماموریت برنامه و مخاطب متفاوت است.

مرتضی میرباقری معاون سیما درباره دستمزد مجریان تلویزیون و دلیل افزایش بی‌رویه این دستمزدها از طرف اسپانسرها اظهار کرد: تقریبا نوعی معادله نسبت به پرداخت دستمزدها وجود دارد، مجریان ما نسبت به ماموریت برنامه‌ای که اجرا می‌کنند و مخاطبی که دارند دستمزدی دریافت می‌کنند و براین اساس هم معیار دستمزدها سنجیده می‌شود.

او اضافه کرد: شما نمی‌توانید انتظار داشته باشید که برنامه‌ای که زیر ۱۰ درصد مخاطب دارد با برنامه‌ای که ۲۰ درصد و یا بیشتر از ۳۰ درصد مخاطب دارد در دستمزد و باقی مسایل همسان باشد.

معاون سیمای رسانه ملی در پاسخ به تفاوت قیمت دستمزدهای چهره‌هایی همچون محمدرضا گلزار، حمید گودرزی، رامبد جوان، مهران مدیری و باقی سلبریتی‌ها عنوان کرد: همه این سلبریتی‌ها چارچوبی برای دستمزد دارند و اینگونه نیست که پرداخت‌ها رها و بدون قاعده باشد. اگرچه این اسامی در دستمزد یکسان نیستند اما آنها هم براساس ضوابط و چارچوب دستمزد می‌گیرند.

میرباقری تصریح کرد: حتی اسپانسر هم با هماهنگی ما و براساس ضوابط پول پرداخت می‌کند و اگر اسپانسر برنامه‌اش موفق نباشد این دستمزدها را پرداخت نمی‌کند بنابراین آنها هم شاخص‌هایی دارند که با ما هماهنگ است.

معاون سیما در ادامه در واکنش به شایعه منتشرشده درباره دستمزد ۵۰ میلیون تومانی محمدرضا گلزار برای اجرای هر قسمت از برنامه تلویزیونی «برنده‌باش» تأکید کرد: آقای گلزار برنامه‌ای ۵۰ میلیون تومان نمی‌گیرد و آنچه که می‌گیرد براساس ضوابطی است که شبکه سه تعیین کرده است و برمبنای همین ضوابط با اسپانسر به توافق رسیده‌اند.

میرباقری درباره نقل قول منتشرشده از مسعود فراستی مبنی‌بر دریافت چک سفید امضا برای حضور در برنامه تلویزیونی «هفت» هم ضمن تکذیب صدور این چک، درباره اظهارات فراستی گفت: اگر چنین مطلبی مطرح شده است نشان دهنده این است که ایشان به ما نهایت اعتماد را دارند وگرنه اینگونه نیست که رسانه ملی هر عددی را بتواند به‌عنوان دستمزد پرداخت کند. واقعیت این است که وضعیت مالی ما چندان مناسب نیست.

۲۴۱۲۴۳
کد خبر 1232126

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۶
  14 9
  آقای میرباقری قطعا دروغ می گه... گلزار برای این برنامه خیلی خیلی بیشتر از این حرف ها پول می گیره.. حتی شنیده شده برنامه ای 700 میلیون
 • ابراهیم IR ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۶
  6 3
  اقای میرباقری نگفتندبذون ضوابط میگیرندباهمون ضوابطی که شماگفتیدانگار50تومن میگیره اگه نه شمابگوچقدر
 • محمد FR ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۶
  8 6
  شوخی با نمکی بود شاید منظورشون دقیقه ای ۵۰ میلیون هست
 • IR ۱۴:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۶
  13 1
  فرهنگ و اموزش ما شده تجارت... میگفتند این برنامه به دنبال ارتقای فرهنگ کتابخوانی است اما مشخص شد یک پلتفرم تجاری بیشتر نیست. تاسف و تاسف
 • IR ۲۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۶
  1 12
  گلزار شاید بازیگری و مجری گری بلد نباشد و شاید هنری هم نداشته باشد ولی شکی نیست که هنرمند ارزشمندی است به هنر کشور و مردم هم خوب می اید.
 • RO ۲۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
  0 0
  ...مردیم از عوامفریبی و پو پو لیست