۰ نفر
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
تبریز شهر نابودی آرزوهای شفر

استقلال در تبریز مقابل تراکتورسازی شکست خورد تا فاصله‌اش با صدر به 10 امتیاز برسد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باختن به تراکتورسازی در تبریز، استقلال را یک گام دیگر از قهرمانی دور کرد. فاصله آن‌ها با صدر، فعلا به 10 امتیاز رسیده و حتی در صورت پیروزی در بازی عقب افتاده از 7 امتیاز کمتر نخواهد شد. هر بار سفر کردن به تبریز، امتیازات زیادی از استقلال گرفته و شانس قهرمانی آن‌ها در این فصل و نایب قهرمانی فصل گذشته را کمتر کرده است.

شفر اولین بار، برای بازی با همین تراکتور به تبریز سفر کرد. تراکتورسازی در آن مقطع، اوضاع خوبی نداشت اما استقلال نتوانست ان‌ها را شکست دهد و دو امتیاز مهم را از دست داد. دو هفته مانده به پایان لیگ، استقلال این بار برای بازی با گسترش فولاد به تبریز رفت. آن‌ها مقابل گسترش هم 1-1 متوقف شدند. استقلال از 8 بازی پایانی فصل، 7 بازی را برد و فقط مقابل گسترش فولاد متوقف شد و رده دوم را از دست داد. بردن یکی از دو بازی با تراکتور و گسترش فولاد، استقلال را فصل پیش در رده دوم لیگ قرار می‌داد.

این فصل هم دو سفر به تبریز، 5 امتیاز از استقلال گرفته است. استقلال یک هفته بعد از شکست مقابل سپاهان، به تبریز سفر کرد و با توقف مقابل ماشین‌سازی، وارد بحرانی جدی شد. آن‌ها این هفته‌ها، دوباره به اوج برگشته بودند و با 4 برد پیاپی به قهرمانی امیدوار شدند. سفر تازه به تبریز، باز هم ضربه بزرگی به رویاهای‌شان زد. استقلال با شکست مقابل تراکتور، حسابی از صدر دور شد و قهرمانی لیگ، برای آن‌ها سخت‌تر از همیشه به نظر می‌رسد. اگر استقلال این فصل قهرمان نشود، 5 امتیاز سوخته در تبریز، نقش مهمی در حسرت‌های آن‌ها خواهد داشت.

256 43

کد خبر 1232373

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =