پلمب ۵۲ واحد صنفی متخلف در دورود/ کشف ۵۴۰ جام قلیان

فرمانده انتظامی شهرستان دورود گفت: در پی نارضایتی شدید مردم با هماهنگی که با مقام قضایی صورت گرفت ۵۲ واحد صنفی متخلف پلمپ شدند.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، سرهنگ قاسمی در گفت و گو با خبر آنلاین با اشاره به اینکه در پی نارضایتی و نگرانی شهروندان دورودی به جهت گسترش روز افزون قهوه خانه ها و سفره خانه های سنتی غیر مجاز که محلی جهت عرضه قلیان و برخی جراءم و تخلفات به جوانان و نوجوانان هستند،اظهار داشت:مراتب در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت و ضمن هماهنگی قضایی و شناسایی صنوف متخلف با استفاده از توان سازمانهای متولی از جمله شبکه بهداشت، صنعت،معدن و تجارت،میراث فرهنگی و ... در یک عملیات منسجم و هماهنگ ظرف یک ساعت ۵۵ واحد صنفی قهوه خانه و سفره خانه سنتی مورد بازدید واقع گردید.

کشف ۵۴۰ جام قلیان

وی با بیان اینکه تعداد ۵۴۰ جام قلیان و مقادیر قابل توجهی ابزار آلات قمار و غیر مجاز کشف و ضبط شد،افزود:همچنین در این رابطه تعداد ۵۲ واحد صنفی متخلف برابر ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی به علت تخلفات متعدد،نداشتن پروانه کسب و تهدید علیه سلامت عمومی پلمب شد.

سرهنگ قاسمی تصریح کرد:این طرح با هدف حفظ و ارتقای سلامت جامعه و اجرای قوانین مربوطه از جمله قانون جامع کنترل و مبارزه با دخانیات همچنان ادامه خواهد داشت.

۴۶

کد خبر 1232410

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =