۰ نفر
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹

هتل کیش در گروه هتل هایی قرار دارد که امکانات آن بسیار مورد سوال گردشگران می باشد. زیرا اغلب آنها به قصد تفریح به این جزیره سفر میکنند و بسیار مهم است که این هتل ها چه امکاناتی را رائه می دهند.

هتل کیش و اغلب هتل های این جزیره با ارائه صبحانه و در بیشتر موارد به صورت بوفه تلاش می کنند شروع یک روز پر انرژی و شاد را به گردشگران هدیه دهند. صبحانه اصلی ترین وعده غذایی برای داشتن روزی خوب و با نشاط می باشد به همین دلیل در جزیره کیش هتل ها به این وعده اهمیت داده تا روز تفریحی شادی را بوجود آورند.

هتل کیش

هتل کیش نسبت به درجه کیفیت و تعداد ستاره ای که دارد خدمات استقبال فرودگاهی و ترانسفر را انجام میدهد. این ویژگی از دوست داشتنی ترین امکانات یک هتل است که در جزیره کیش به آن توجه ویژه شده است.

هتل کیش برای رفاه حال گردشگران در برخی موارد مکان های تفریحی و ساحلی را در نظر گرفته است هتل هایی همچون هتل داریوش، هتل مارینا، هتل ترنج که هتل های پنج ستاره جزیره هستند در این گروه قرار دارند.

هتل کیش بر خلاف هتل مشهد خط مشی متفاوتی برای ارائه شام و ناهار و حتی برخی تسهیلات دیگر دارد. در واقع شهر مشهد با توجه به تنوع هدف سفر گردشگران ناچار هستند اغلب شام و ناهار را به صورت بوفه ارائه دهند و تنها هتل هایی با کیفیت پایین تنها منوی انتخابی را در نظر میگیرند.

هتل کیش و آن هم اغلب هتل های پنج ستاره به ارائه غذای بوفه مبادرت می ورزند. البته قابل ذکر است برخی از هتل های چهار ستاره نیز به ارائه منو بوفه اقدام میکنند اما به طور کلی در حال حاضر هیچ کدام از هتل هایی که در قالب یک تور کیش رزرو می شوند شام ارائه نمیدهند.

هتل کیش

هتل کیش با وجود استقبالی که از آن میشود هنوز امکانات مناسبی برای معلولین ارائه نمیدهد و اغلب امکانات کاملتر توسط هتل های پنج ستاره ارائه میشود. جالب است بدانید حتی اغلب هتل های سه ستاره جزیره کیش هم امکانات مناسبی برای معلولین ارائه نمیدهند.

هتل کیش به ارائه اینترنت اهمیت ویژه ای میدهد از این رو در اتاق ها و لابی و حتی برخی از هتل ها در محوطه باز و حیاط نیز اینترنت وایفای ارائه می دهند.

هتل کیش بعلاوه کلوپ تفریحات ساحلی در برخی موارد مجموعه آبی همچون استخر، سونا، جکوزی به همراه سالن بدنسازی و ورزشی را نیز ارائه میدهد اما تعداد این هتل ها اندک و انگشت شمار است.

هتل کیش در اغلب ماههای سال برای جذب گردشگر بیشتر احساس نیاز نمیکند از این رو هنوز رقابت برای ارائه امکانات خارق العاده یا خاص در این جزیره وجود ندارد.

هتل کیش

جهت رزرو هتل های کیش  و یا تور کیش  با شماره تلفن ۲۵۹۱۷۹۵۵-۰٢١ و یا ٣٨۰٩۵-۰۵١ و یا به سایت https://kishlandyar.com/  مراجعه فرمایید.

2121

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1232596