آغاز عملیات اجرای پروژه رینگ اتصال میدان شهید املاکی لنگرود به جاده چمخاله

شهردار لنگرود از آغاز عملیات اجرای پروژه رینگ اتصال میدان شهید املاکی به جاده چمخاله خبر داد و گفت: ۱۵ سال است که پروژه مذکور در نقشه تفصیلی شهر لنگرود تعیین‌شده بود ولی تاکنون اجرایی نشده است.

مهندس سید مهدی رجایی در گفت و گو با خبرنگار «خبرآنلاین» گفت: عملیات اجرای پروژه رینگ اتصال میدان شهید املاکی لنگرود به جاده چمخاله آغاز شده است.

شهردار لنگرود افزود: ۱۵ سال است که پروژه مذکور در نقشه تفصیلی شهر لنگرود تعیین‌شده بود ولی تاکنون اجرایی نشده است.

وی خاطرنشان کرد: با کمک و حمایت نماینده محترم شهرستان جناب آقای مهندس لاهوتی و فرماندار محترم جناب آقای رنجبر توانستیم عملیات اجرای این پروژه را آغاز کنیم.

رجایی بابیان اینکه اعتبار این پروژه ۱۵ میلیارد ریال پیش‌بینی‌شده است، افزود: طول پروژه ۴ کیلومتر است که ۱/۵ کیلومتر آن نیاز به عملیات زیرسازی، بازگشایی، احداث پل و مسائل عمرانی دارد.

وی افزود: با اجرای این پروژه ترافیک شهر لنگرود حل و به مسیر روستاهای شمالی شهر لنگرود و قسمت اعظم محلات قدیمی شهر لنگرود حل خواهد شد.

شهردار لنگرود در پایان گفت: لازم میدانم از نماینده محترم مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، سرپرست محترم فرمانداری و اعضای محترم شورای اسلامی که در اجرای این‌گونه پروژه‌ها و درجهت شکوفایی و توسعه آبادانی گام برمی‌دارند و همواره مشوق ما بودند و هستند قدردانی نمایم.

۴۶

کد خبر 1232745

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =