فتحی: شان باشگاه استقلال معامله بر سر بازیکن نیست

سایت باشگاه استقلال نوشت: مدیرعامل باشگاه استقلال شایعات پیرامون پاتوسی را تکذیب کرد.

امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال درباره مسائل مختلفی صحبت کرد که مهمترین بخش های آن را در زیر می خوانید.

تراکتورسازی؟
هر بازی ۳ امتیاز دارد و ما با همه توان در این بازی شرکت کردیم و دوست داشتیم برنده شویم. همه دیدند استقلال بازی خوبی در زمین تبریز با آن جو به نمایش گذاشت و بخت یار ما نبود. امیدواریم استقلال روز به روز بهتر شود و نتایج خوبی را رقم بزند.

تمرینات استقلال؟
هواداران می دانند همه تیم های لیگ برتری و لیگ یک زیر ساخت ندارند و همین موضوع اجازه نمی دهد که زمین تمرین خوب داشته باشیم. حتی سرمربی سابق تیم ملی هم از این موضوع گلایه داشت. بهترین زمین ایران زمین استادیوم آزادی است و به خاطر زمستان و بارندگی زمین عوض شد. زمین کمپ حجازی هم در حال بازسازی است. زمین ورزشگاه صنایع دفاع را هم رزرو کرده و دستور وزیر دفاع را گرفتیم و به امید خدا طی چند روز آینده این زمین را برای تمرین تیم آماده می‌کنیم.

هیات مدیره؟
جا دارد از نفرات قبلی تشکر کنم و هیات مدیرهجدید با نیروی جوانتر به جمع ما اضافه شده و امیدوارم با این ترکیب جدید نوید روزهای خوبی برای هواداران رقم بزنیم.

پاتوسی؟
ما در مورد جذب پاتوسی بنابر مقررات و آیین نامه مصوب سازمان لیگ اقدام کردیم. من رسما به هواداران گفته بودم پاتوسی مشکلی ندارد و مشکل زمان ما بود. پنجشنبه و جمعه ایران تعطیل است، شنبه و یکشنبه آفریقای جنوبی و این ۴ روز زمان را از ما می گرفت. اولین استعلام فدراسیون فوتبال از آفریقای جنوبی منفی بود ولی در سازمان لیگ ۲ بند مثل لیگ های اروپایی و بازی در ۱۰ مسابقه و یا در بازی های ملی به میدان رفته باشد. پاتوسی هر ۲ شرایط را داشت، او در باشگاه لوکرن بلژیک ۷ سال بازی کرده است. او ۱۱ بازی انجام داده بود، ۱۰ بازی رسمی، و در ۲ بای در بازی دوستانه رسمی نه مثل بازی های دوستانه ایران که در زمین های معمولی برگزار می شود به میدان رفته بود. جالب است بدانید یکی از بازی های دوستانه وی مقابل نیوکاسل بوده است.

او افزود: ما خواهش کردیم گزارش های داوری که به فدراسیون ها می دهد را برای ما بفرستند. این نامه با ۲۳ برگ به فدراسیون فوتبال ارسال شد. نامه را سازمان لیگ اصلاح کرد و فدراسیون هم نامه ارسالی به آفریقای جنوبی را اصلاح کرد. ۱۴ فوریه یعنی ۵ شنبه آخر شب از سوی فدراسیون آفریقا ارسال شد و به این موضوع ایام دهه فجر را اضافه کنید که زمان را از ما گرفت.

سوپرجام فدای پاتوسی؟
شان باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال نیست در مورد یک بازیکن یا یک مساله بخواهند معامله کنند.مطمئنا این ۲ موضوع ارتباطی با یکدیگر ندارد و ما پرونده سوپرجام را در جای خودش پیگیری خواهیم کرد.

۲۵۴ ۲۵۱

کد خبر 1232831

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =