افزایش گلایه بهره‌برداران میادین میوه و تره‌بار از قاچاق میوه

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار گفت: مهم‌ترین گلایه ایشان قاچاق میوه است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، سید سعید راد با اعلام اینکه مشکلات بهره برداران را به عنوان شرکای تجاری خودمان، مشکل خود می‌دانیم، گفت: همه بر اساس مسئولیت اداری و حرفه‌ای و بر مبنای تعهد انسانی و اخلاقی، موظف هستیم در این شرایط سخت در کنار مردم باشیم.

وی با اشاره به اینکه خودمان را نسبت به بهره برداران، غرفه داران و کارگران میادین و بازارهای میوه و تره بار به عنوان همکاران خود متعهد می‌دانیم، اظهار کرد: رضایت عمومی مردم بالاتر از همه چیز است و همه باید تلاش کنیم تا رضایت شهروندان را جلب کنیم و تصمیماتی که اتخاذ می‌کنیم باید متناسب با شرایط روز باشد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در خصوص مهم‌ترین گلایه مطرح شده در این جلسه در خصوص صادرات بی رویه میوه از کشور، خطاب به نمایندگان بهره برداران خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از صادرات میوه با تمام توان پیگیری می‌کنم و صدای شما را به گوش مسئولان مربوطه می‌رسانم.

غرفه‌ها در پایان سال خالی نخواهند ماند

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران همچنین در جلسه شورای معاونان این سازمان و مدیران میادین میوه و تره بار پایتخت گفت: در شرایط دشواری قرار داریم و از همکارانم توقع دارم مشکل مردم را مشکل خود بدانند و همه همکاری کنند تا گرهی از مشکلات مردم باز شود.

سید سعید راد افزود: تا چند وقت قبل، مراجعه کنندگان به میادین و بازارهای میوه و تره بار را عموماً اقشار ضعیف و متوسط جامعه تشکیل می‌دادند، اما با توجه به افزایش کیفیت محصولات و تنوع خدمات و نیز قیمت مناسب میادین و بازارهای میوه و تره بار و با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، امروزه طبقات و اقشار برخوردار نیز ترجیح می‌دهند مایحتاج روزانه خود را از میادین و بازارها تهیه کنند.

وی با اشاره به اینکه سازمان مدیریت میادین در توزیع محصولات تنظیم بازار ذینفع نیست، اما برای کمک به دولت در حل مشکلات معیشتی مردم وارد این عرصه شده‌ایم، اظهار کرد: میادین و بازارهای میوه و تره بار نیمه جنوبی شهر در اختصاص گوشت تنظیم بازار به صورت ویژه مورد توجه قرار می‌گیرند تا مردم جنوب شهر که از تمکن مالی کمتری برخوردارند، از امکان بیشتری برای خرید گوشت با قیمت دولتی برخوردار شوند.

راد با بیان اینکه باید تعداد میادین و بازارهای میوه و تره بار عرضه کننده گوشت تنظیم بازار محدود شوند تا با تمرکز بهتر و بیشتری نسبت به توزیع گوشت اقدام کنند، تصریح کرد: سازمان مدیریت میادین همزمان با توزیع محصولات تنظیم بازار در خصوص عرضه انواع میوه و تره بار، به ویژه محصولات پر مصرفی همچون پرتقال، سیب زرد و سیب قرمز، همچنین سیب زمینی، پیاز و گوجه فرنگی، برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در پایان با تاکید بر اینکه در بیش از یک ماه باقی مانده تا پایان سال، نباید هیچ غرفه‌ای در میادین و بازارهای میوه و تره بار خالی باشد، خاطرنشان کرد: در روزهایی که تا عید فرصت داریم، باید از صد در صد ظرفیت میادین و بازارها استفاده کنیم تا ضمن کسب درآمد بیشتر، بتوانیم خدمات بهتری را به شهروندان ارائه کنیم.

۴۷۴۷

کد خبر 1232879

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =