نتایج مسابقات قهرمانی پرورش اندام کارگران استان کرمان اعلام شد

دبیر انجمن بدنسازی هیات ورزش کارگری استان کرمان گفت: در این دوره از مسابقات تیم باشگاه پارک مادر کرمان اول و تیم المپیا بم دوم و تیم‌های موسسه علمی فرهنگی علی بن ابیطالب(ع) و دلیران (بافت) مشترکا سوم شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان کرمان، مسعود سلطانی، مسوول برگزاری مسابقات و دبیر انجمن بدنسازی هیات ورزش کارگری استان کرمان با بیان اینکه این دومین دوره مسابقات قهرمانی بدنسازی استان بود که توسط انجمن بدنسازی کارگری کرمان برگزار شد، افزود: این مسابقات در ۵ دسته پیشکسوتان، جوانان، فیزیک، بادی‌ کلاسیک و پرورش اندام و به همت غلامعباس گلشنی‌فر ریاست انجمن بدنسازی هیات ورزش کارگری استان کرمان و همچنین با حمایت مسعود نخعی رئیس هیات ورزش کارگری استان کرمان برگزار گردید.

سلطانی به نتایج تیمی این مسابقات اشاره کرد و افزود: در پایان این مسابقات، تیم باشگاه پارک مادر کرمان اول شد و تیم المپیا بم دوم و تیم های موسسه علمی فرهنگی علی بن ابی طالب(ع) ودلیران (بافت)مشترکا سوم شدند.

دبیر انجمن بدنسازی هیات ورزش کارگری استان کرمان در ادامه افزود: در این مسابقات به نفرات اول هر وزن و دسته جوایز غیرنقدی و به نفرات اول تا سوم حکم و مدال و به تیم های برتر کاپ قهرمانی و به قهرمان قهرمانان هر رشته جایزه نقدی اهدا گردید.

به گفته سلطانی این مسابقات با حضور پروفسور زاهدی و دکتر پورابراهیمی نمایندگان مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی، ایمان سیف‌اللهی رئیس دفتر شهردار و جمعی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی ازجمله ناصر شجاعی قهرمان آسیا و مربی اسبق تیم ملی، سعید اکبری قهرمان پرس سینه جهان، محمد قاسمی قهرمان بادی کلاسیک آسیا؛ علی پورفتاحی، حجت غلامی، رضا آقابالای مظفر مظفری، محمد مکاری، حسین کریمی، امیر ایرانمنش، فرهاد خضر، یاسر اسمائیلی و منصور صادق‌نژاد و دیگر قهرمانان و پیشکسوستان رشته مختلف ورزشی در سالن بسطامی پارک مادر کرمان برگزار شد.

اسامی و نتایج این مسابقات به شرح زیر است:

پیشکسوتان۷۰-

۱-صادق بهرامی

پیشکسوتان۸۰-

۱-مسعود عسکری

۲-محمدرضا یزدانی

۳-مجیدزاهدی

پیشکسوتان۹۰-

۱-محمد علی آستانی

پیشکسوتان۹۰+

۱-محسن حقیقی

جوانان۷۵-

۱-محمدامین وجدی

۲-محمدحسین شهریاری

۳-علی مغوئی

جوانان+۷۵

۱-حسام میر حسینی

۲-دانیال آنتیک

۳-محمد حسینی

بادی کلاسیک  ۱۶۸

۱-سجاد جابری

۲-فرشاد بختیاری

۳-سجاد وحیدی

دسته۱۷۱

۱-محمد امین وجدی

۲-امیر حیدری

۳-محمد حسین ابراهیمی

دسته ۱۷۵

۱-مصطفی غنی پور

۲-محمد شهریاری

۳-احد صابری

دسته۱۸۱

۱-مهدی کریم سلمان

۲-محمد اسدی

۳-محمد حسین موسوی

دسته ۱۸۱+

۱-حمزه فرخی

۲-سید حسام الدین میر حسینی

قهرمان قهرمانان بادی کلاسیک (محمد امین وجدی) پرورش اندام

فیزیک

قد ۱۷۲

۱-سجاد جابری

۲-امیر حیدری

۳-علی مغوئی نژاد

قد۱۷۵

۱-محمد خدایی

۲-علیرضا ایزدی

۳-محمد شرفی

قد۱۷۸

۱-امین صالحی

۲-دانیال آنتیک چی

۳-محمد حسین معینی فر

قد۱۸۱

۱-سجاد رسولیان

۲-میثم نصیری پور

۳-محمد صالح دادگر

قهرمان قهرمانان فیزیک (محمد خدایی) پرورش اندام

۵۵kg

۱-محمد مشرفی

۲-غلامرضا سعادت

۶۰kg

۱-فخر الدین محمدی

۲-میلاد معین الدینی

۳-علی رمضانی

۶۵kg

۱-مجتبی اباذری

۲-حسن فرخی

۳-حسین عباسی

۷۰kg

۱-فرشاد بختیاری

۲-سجاد وحید آبادی

۳-محمد حسین دوست محمدی

۷۵kg

۱-احمد صابری

۲-مصطفی غنی پور

۳-مسعود عسکری

۸۰kg

۱-امین ابراهیمی

۲-امیر عباس قطب زاده

۸۵kg

۱- ابوذر مستور

۲-محمد اسدی

۳-حسین موسوی

۹۰kg

۱-مهدی کریم

۲-حامد عامری

۹۵kg

۱-حمزه فرخی

۲-مجتبی سالاری

۳-احد مهدی زاده

۱۰۰kg

۱-محمد رضا فا طمی نژاد

+۱۰۰kg

۱-سهیل بسامی

46

کد خبر 1233716

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =