حذف ناباورانه سایپا از آسیا با شکست مقابل الریان

مصاف سایپا ایران و الریان قطر با پیروزی و صعود نماینده قطر به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا همراه شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در مرحله پایانی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، سایپا ایران از ساعت ۱۸:۳۰ مهمان الریان قطر بود. این دیدار در نیمه نخست یک بر یک شد. در حالی که بازی در نیمه دوم بدون گل جریان داشت، در واپسین دقایق الریان گل دوم و سوم را زد و به دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد و سایپا نتوانست به جمع ۳۲ تیم مرحله گروهی صعود کند.

برای سایپا آرمان رمضانی در دقیقه چهارم بازی گلزنی کرد. این مهاجم جوان در دقیقه چهارم این دیدار توانست موقعیت خوبی را برای خودش فراهم کند و روی غفلت مدافعان الریان و با ضربه نوک پا، گل نخست را به ثمر رساند.

در ادامه الریان فشار خود را بیشتر کرد و روی اشتباه خط دفاعی سایپا و پاس خوب رودریگو تاباتا، ژلمن ریواس گلزنی کرد و بازی مساوی شد.

سایپا در اواخر نیمه دوم می‌توانست دروازه الریان را برای بار دوم باز کند و تیر خلاص را به این تیم قطری بزند اما ضربه مهاجم خارجی سایپا دقیق نبود تا آه از نهاد مربی و بازیکنان سایپا بلند شود.

دقایقی بعد از این موقعیت، الریان روی یک ارسال بلند به داخل محوطه جریمه و ضربه سر محمد سلیمان گل دوم را زد تا سایپا از رقیبش عقب بیافتد.

در دقیقه ۹۰، ژلمن ریواس روی غافلگیری خط دفاعی سایپا توانست گل دوم و سوم تیمش را بزند و سایپا از گردونه مسابقات حذف شود.

این نتیجه تا پایان بازی پابرجا ماند تا یاران علی دایی نتوانند به همراه استقلال، ذوب آهن و پرسپولیس به مرحله گروهی صعود کنند.

الریان بازی در مرحله بعد در گروه C همراه با تیم‌های الاتحاد عربستان، لوکوموتیو تاشکند و الوحده امارات به رقابت خواهد پرداخت.

256 43

کد خبر 1233783

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =