بگو مگو در مجلس بر سر سیگار/ مطهری: حرفهای امروز قاضی پور پوپولیستی نیست

برنا نوشت: نایب رئیس مجلس با اشاره به اینکه همه مواضع قاضی‌پور نسبت به مسائل کارگری را می‌شناسیم، صحبت‌های وی را با هدف انتخاباتی ندانست.

نمایندگان در نشست علنی صبح امروز (چهارشنبه، یک اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی  بند الحاقی 3 تبصره (6) لایحه بودجه سال 98 کل کشور که ناظر بر افزایش قیمت سیگار بود نادر قاضی پور خواستار این افزایش قیمت برای سیگارهای تولید مشترک شد و گفت: در راستای حمایت از کارگر ایرانی و تولید داخلی نباید قیمت سیگارهای داخلی افزایش داشته باشد.

در ادامه عبدالحمید خدری در تذکری آیین‌نامه‌ای گفت: بر اساس پیشنهاد آقای قاضی پور در صورتی که برای سیگار قید "تولید مشترک" زده شود منجر به کاهش درآمد کشور خواهد شد در صورتی که باید بدانیم اینجا محل نطق انتخاباتی نیست و اظهارات باید کارشناسی شده باشد.

بر اساس این گزارش این اظهارات خدری منجر به اعتراض قاضی‌پور شد و خواستار اعمال ماده (79) شد که علی مطهری توضیح داد: کنایه‌ آقای خدری وارد نیست؛ همه ما مواضع آقای قاضی‌پور را می‌شناسیم و با توجه به اینکه ایشان رئیس فراکسیون کارگری مجلس است، نسبت به حساسیت‌های او آگاه هستیم لذا این صحبت‌های وی جنبه پوپولیستی و انتخاباتی ندارد.

2929

کد خبر 1233941

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =