۲۲ نفر
۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
شکست سنگین فیلم فلورا سام در گیشه

میزان نوشت: فیلم سینمایی «قرارمون پارک شهر» جدیدترین ساخته فلورا سام در نخستین هفته از اکران خود با فروشی معادل سه میلیون تومان، شکست سنگینی را در گیشه تجربه می‌کند.

فیلم سینمایی «قرارمون پارک شهر» با وجود حضور بازیگران زیاد، نتوانسته در بازار چرخه اکران دوام بیاورد و علاوه بر پخش و تبلیغات ضعیف، نظر مثبت مخاطبان را نیز به خود به همراه نداشته است.

شکست سنگین فیلم قرارمون پارک شهر در گیشه///////////////////////چهارشنبه

«قرارمون پارک شهر» با نام پیشین «نیمکت» مضمونی اجتماعی دارد و داستان زندگی نویسنده‌ای را روایت می‌کند که در حین نوشتن آخرین رمان خود پرده از حقایق زندگی‌اش برداشته می‌شود.

شقایق فراهانی، ماه‌چهره خلیلی، امین زندگانی، سام نوری، سیاوش طهمورث، امید روحانی، افسر اسدی، شیوا خسرومهر، مریم کاویانی، نرگس محمدی و محمدرضا شریفی‌نیا بازیگران پرتعدادی هستند که حضورشان در کنار یکدیگر نتوانسته است باعث فروش خوب این فیلم در گیشه شود.

شکست سنگین فیلم قرارمون پارک شهر در گیشه///////////////////////چهارشنبه

فلورا سام، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون، خودش علاوه بر کارگردانی، نویسندگی فیلمنامه این اثر را نیز بر عهده داشته و تهیه‌کنندگی آن را ابراهیم اصغری و مجید اوجی انجام داده‌اند. 

فیلم سینمایی «قرارمون پارک شهر» نخستین ساخته سینمایی فلورا سام محسوب می‌شود. وی پیش از این سریال‌هایی همچون «بی‌قرار» و «ما فرشته نیستیم» را در کارنامه داشته است.

۵۷۵۷

کد خبر 1234309

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =