حاجی‌دلیگانی: مجلس جلسه‌ای را با مسئولان ستاد تنظیم بازار برگزار کند/ مطهری: اکنون مسئله‌ای مهمتر از بودجه نداریم

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: نماینده مردم شاهین‌شهر گفت: مجلس باید یک جلسه فوری را با حضور مسئولان ستاد تنظیم بازار به بررسی مشکلات روز کشور اختصاص دهد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۵ اسفند ماه) طی تذکری به رئیس مجلس با استناد به ماده ۱۸۲ آیین نامه داخی مجلس، گفت: مجلس باید یک روز را به بررسی مسائل فوری اختصاص دهد یا اینکه مسئولان ستاد تنظیم بازار را دعوت و مسائل مهم را بررسی کنیم.

وی افزود: ۱۴ میلیارد دلار در سال ۹۷ برای کمک به مردم تخصیص پیدا کرد، اما به عنوان مثال دیدیم که قیمت عدس از ۵ هزار تومان به ۱۲ هزار تومان رسیده است، لذا شما که جلسه هیئت رئیسه برگزار می‌کنید ترتیبی دهید تا یک جلسه به منظور بررسی مشکلات برگزار شود.

حاجی‌دلیگانی با اشاره به تلفن‌ها و پیامک‌هایی که به نمایندگان واصل می‌شود، گفت: این مسائل راهکارهای فراوانی دارد و مرکز پژوهش‌ها نیز در این باره گزارش خوبی ارائه دادهاست، رئیس مجلس نیز دستور داد تا این موضوع پیگیری شود و حتی یک جلسه نیز برگزار شد، اما ادامه پیدا نکرد.

علی مطهری که ریاست جلسه را بر عهده داشت، در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: صحبت‌های شما به طور کلی درست است، اما اکنون مسئله‌ای مهمتر از بودجه نداریم.

۲۱۴۲۱۴

کد خبر 1235092

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =