رفتار عجیب با بازیکن ضایعه نخاعی/ معرفت در این فوتبال مرده؟!

استقلال می توانست بخشی از هزینه های نقل و انتقالات خود را به پادوانی پرداخت کند که در این باشگاه دچار ضایعه نخاعی شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ لی اندرو پادوانی بازیکن استقلال که سال گذشته دچار ضایعه نخاعی شد و این روزها روی ویلچر است، در سالگرد مصدومیتش پستی منتشر کرد و نوشت باشگاه سه ماه است برای ادامه روند درمانی او هیچ پولی پرداخت نکرده است. پادوانی در جریان بازی استقلال آسیب دید و این باشگاه موظف است در هر شرایطی او را ساپورت کند تا شاید دوباره روزی بتواند روی پایش بایستد و راه برود.

استقلال اما به خاطر مشکلات مالی تا این لحظه از پرداخت پول سرباز زده است. هر چند مسئولان این باشگاه می گویند مشکل مالی دارند ولی طبیعتا وقتی حاضرند بازیکنی مثل گونسالوس را با حداقل 5 کیلو وزن اضافه جذب کنند، طبیعتا پول دارند. در سال های گذشته بارها و بارها اتفاق افتاده باشگاهها اعلام کرده اند پول ندارند ولی در عمل چیز دیگری ثابت شده است. معمولا باشگاهها برای پرداخت پول های کلان به بازیکنان جدید مشکلی ندارند. طبیعتا استقلال می توانست بخشی از هزینه های نقل و انتقالات خود را به پادوانی پرداخت کند که در این باشگاه دچار ضایعه نخاعی شده است.

بارها و بارها اتفاق افتاده بازیکنان ایرانی در خارج از کشور مصدوم شده اند ولی رفتار آنها با بازیکنان ما چگونه بوده و رفتار ما با آنها چطور؟ مصدومیت فریدون زندی را که حتما یادتان هست. پای او به شکل عجیبی در جریان یکی از بازی های الاهلی قطر شکست. این باشگاه که خود را مسئول می دانست همه نوع هزینه کرد و حتی بارها از فریدون خواستند تا به قطر برود تا اگر مشکلی دارد مشکلش را حل کنند. از نظر مالی بهترین شرایط را برای این بازیکن به وجود آوردند تا دچار مشکل نشود. این یعنی «معرفت»؛ چیزی که انگار در فوتبال ایران مرده است.

252 43

کد خبر 1235400

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۱۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
  2
  کلا معرفت توی ایران مرده. هیچ ربطی به فوتبال نداره.
 • راه چمنی IR ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
  2
  البته فقط در فوتبال نمرده بلکه در خیلی جاهای دیگر هم مرده (معرفت را می گویم)!!!!!!!