«اولین نمایشگاه تخصصی مد و لباس کودک استان» در شهرکرد گشایش یافت

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از افتتاح "اولین نمایشگاه تخصصی مد و لباس (لباس کودک) استان" در شهرکرد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری  ، شهرام فرجی افزود: این نمایشگاه، اولین نمایشگاه تخصصی لباس کودک در استان و نود و سومین نمایشگاه مد و لباس کشور است.

وی ادامه داد: "اولین نمایشگاه تخصصی مد و لباس (لباس کودک) استان"، همزمان با اختتامیه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و  با همکاری بنیاد ملی مد و لباس اسلامی ایرانی در شهرکرد افتتاح شد.

فرجی افزود: در این نمایشگاه خانم آذر شاهرخی؛ طراح لباس کودک، ٦٠ دست لباس کودک دخترانه برای سنین یک و نیم تا ده سال، طراحی و دوخته و در این نمایشگاه عرضه کرده است.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به نامگذاری سال ٩٧ توسط رهبر معظم انقلاب "مد ظله العالی" با عنوان "سال حمایت از کالای ایرانی" تصریح کرد: از اهداف اصلی این اداره کل حمایت از تولیدات داخلی در جهت توسعه و ترویج مد و لباس هایی متناسب با فرهنگ و سلیقه جامعه اسلامی ایرانی است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه امروزه خرید لباس کودک برای والدین یک دغدغه محسوب می شود، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری درصدد رفع این دغدغه از طریق ساماندهی تولیدات پوشاک در سراسر استان است.

"اولین نمایشگاه تخصصی مد و لباس (لباس کودک) استان"، ششم لغایت نهم اسفندماه جاری از ساعت ١٠ الی ١٢ و ١٥ الی ١٨ در محل نگارخانه شهید شهرانی شهرکرد، پذیرای علاقمندان است.

۴۶

کد خبر 1235480

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =