۰ نفر
۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
عملکرد شهرداری نتیجه نظارت شوراهاست

کمتر از یک‌ماه به آغاز سال جدید و میزبانی از مسافران نوروزی باقی مانده است که در این فرصت کوتاه می بایست نیازها و امکانات لازم را برای اسکان و رضایتمندی آنها فراهم کنیم.

خوشبختانه با نظارت شوراها و عملکرد قابل قبول مدیریت‌شهری در نوروز ۹۷، شهر سرسبز و زیبای خرم آباد میزبان مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور و حتی گردشگران خارجی بود که برخی از آنها این شهر را به عنوان معبر و استراحت چند ساعته در برنامه سفر خود در نظر گرفته بودند که پس از مواجهه با رفاهیات و اقدامات خوب دستگاه‌های استان علی الخصوص شهرداری خرم آباد، ماندگار و خرم آباد را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کردند.

مطمئنا اگر شهر خرم آباد مثال عید نوروز گذشته، قرار است میزبان خوبی باشد و رضایتمندی مسافران را جلب کند، همت و کمک شوراها به مدیریت_شهری را می‌طلبد تا با همدلی و کنار گذاشتن اختلافات، یکبار دیگر از این آزمون سرنوشت ساز برای لرستان در جهت جذب گردشگر بیشتر، سربلند بیرون بیایند و آداب و رسوم مردم مهمان نواز این شهر را برای ایرانیان و جهانیان به نمایش بگذارند. بدیهی است که عملکرد شهرداری خروجی نظارت و تلاش شوراهاست و اگر شهردار ضعیف عمل کند نمایان گر ضعف شورا خواهد بود.

استقبال بی نظیر مسافران از فلک الافلاک
نوروز ۹۷ قلب فلک الافلاک میزبان مسافران زیادی از سراسر کشور بود که علی رغم ضعف‌هایی که بخاطر کمبود امکانات و نیروی کار ممکن است وجود داشته باشد درصد بالایی از آنها از امکانات و تدارکات شهرداری خرم‌آباد راضی بودند و از مدیریت شهری که با نظارت خوب شوراها توانسته بود آبروداری کند قدردانی کردند.

متاسفانه سیل اخیر خساراتی به زیرساخت ها و فضای سبز وارد کرد که همین امر سبب کندتر شدن روند آماده‌سازی شهر برای ورود به سال جدید و استقبال از مهمانان نوروزی شد، که انتظار می رود اعضای شورای شهر با همراهی شهردار بتوانند هر چه زودتر شهر را به مقصدی دلنشین و زیبا برای گردشگران تبدیل کنند و موجبات رضایتمندی مردم از عملکرد خود را فراهم نمایند.

* فعال رسانه‌ای

۴۶

کد خبر 1236042

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =