در این ساعت‌ها در رانندگی بیشتر مراقب باشید/ اعلام ساعت پیک تصادفات

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ساعت ۱ تا ۴ بامداد و ۴ تا ۸ بامداد کمترین تصادفات درون شهری بهمن ماه رخ داده است.

به گزارش خبرآنلاین، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ساعت ۱ تا ۴ بامداد و ۴ تا ۸ بامداد کمترین تصادفات درون شهری بهمن ماه رخ داده است.

 سرهنگ نادر رحمانی افزود: برابر تجزیه تحلیل تصادفات بهمن ماه بیشترین تصادفات بین ساعت ۱۲ تا ۱۶ با ٢٩ درصد فراوانی رخ داده است.

وی گفت: پس از آن، ساعت ۱۶ تا ۲۰ با سهم ۲۶ درصد، ۸ تا ۱۲ با ۱۹ درصد و ۲۰ تا ۲۴ با ۱۶ درصد بیشترین فراوانی تصادفات درون شهری را به خود اختصاص دادند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد: در عین حال ساعت ۱ تا ۴ بامداد و ۴ تا ۸ بامداد هر کدام با سهم برابر ۵ درصد کمترین زمان وقوع رخ داده تصادفات درون شهری در بهمن ماه بوده است.

۴۲۴۲

کد خبر 1236104

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • اسماعیل IR ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۸
    0 0
    با سلام قابل توجه همشهریان عزیز شخصی با داشتن تاکسی سبز رنگ پراید ماشین خود را طوری به ماشین دیگران می زند که سپر عقب در جا کنده و به زمین می افتد وا راننده با صر وصدا که از عقب به ماشینش زده ای طلب خسارت می کند همه متوجه این شگرد جدید کلاه بر داری باشند