رییس دانشگاه لرستان: سیره امام علی برای همه ما الگوی کامل زندگی است

رئیس دانشگاه لرستان و رئیس دهمین همایش بین المللی سیره علوی، دکتر خسرو عزیزی، گفت:«همه صفات بارز الهی در وجود مقدس حضرت امام علی (ع) تبلور یافته است و سیره حضرت علی (ع) برای همه ما یک الگوی کامل در همه جنبه های زندگی است

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، دکتر خسرو عزیزی، در آیین افتتاح دهمین همایش بین المللی سیره علوی که در محل سالن اجتماعات دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان با حضور دبیرکل بنیاد بین المللی غدیر کشور و امام جمعه موقت تهران، آیت اله کاظم صادقی برگزار شد، تشریح کرد:«تعداد ۳۲۰ مقاله از داخل و خارج از کشور برای این همایش ارسال شد که نزدیک به ۱۷۰ مقاله در قالب سخنرانی و پوستر برای این همایش پذیرفته شده است».

وی اظهار داشت:«مقالات پذیرفته شده در پنلهای تخصصی اجتماعی و اقتصادی پذیرفته شده اند و با پیگیریهای انجام شده، مقالات پذیرفته شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نیز ثبت می شوند».

رئیس دانشگاه لرستان اظهار داشت:«تراز این دوره از همایش در سطح بین المللی است و مهمانان مختلفی از کشورهای دیگری همچون مصر، عراق، پاکستان و افغانستان در این همایش شرکت نموده اند».

دهمین همایش بین‌المللی سیره علوی، با رویکرد «امام علی(ع)، اقتصاد و جامعه

دکتر عزیزی افزود:«از مقالات برگزیده تجلیل می شود». دهمین همایش بین‌المللی سیره علوی، با رویکرد «امام علی(ع)، اقتصاد و جامعه»، توسط بنیاد بین‌المللی غدیر و دانشگاه لرستان و با همکاری جهاد دانشگاهی لرستان، آموزش و پرورش لرستان، استانداری لرستان، صدا و سیمای لرستان، دانشگاه علوم پزشکی لرستان، دانشگاه فرهنگیان لرستان، دانشگاه پیام‌نور لرستان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد و دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی لرستان، برگزار شده است.

در آیین افتتاح، نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد، آیت اله سیداحمد میرعمادی، استاندار لرستان، سیدموسی خادمی، فرمانده انتظامی استان لرستان، سردار مهدیان نسب، فرماندار خرم آباد، عبدالهی و سایر مدیران استان حضور داشتند. 

۴۶

کد خبر 1236227

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =