پیاده راه عالی قاپو در اردبیل 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد  

شهردار اردبیل گفت: پروژه پیاده‌راه شیخ صفی‌الدین اردبیلی در میدان عالی قاپوی اردبیل با 90 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است که در ۱۷ اسفند ماه امسال افتتاح می‌شود و در این محل برنامه‌های مختلف فرهنگی، هنری و سنتی و بومی برای شهروندان اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، حمید لطف‌اللهیان بیان کرد: اجرای برنامه‌های عید نوروز در اردبیل از نیمه دوم اسفند ماه تا 15 فروردین ماه سال آینده توسط شهرداری اردبیل تدارک دیده شده که برنامه‌های متنوعی را در این ایام اجرا می‌کنیم.

وی بیان کرد: همکاری شهروندان اردبیلی در تنظیف شهری و احترام به حقوق همدیگر به خصوص در این ایام سال انتظار می‌رود تا در ایام تعطیلات نیز شاهد میزبانی مسافران و گردشگران از داخل و خارج کشور بوده و شاهد جلب توجه آنان باشیم که این مورد مهم و اساسی برای توسعه اقتصادی منطقه است.

پروژه پیاده‌راه عالی قاپو در اردبیل 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

برخی اصلاحات در پروژه پیاده‌راه شیخ صفی‌الدین اردبیلی اعمال می‌شود

شهردار اردبیل تصریح کرد: اجرای برنامه‌های متعدد و قابل توجه در ایام نوروز از برنامه‌هایی است که در دستور کار قرار داده‌ایم و در کنار این موارد دستگاه‌های اجرایی مربوطه نیز از جمله آتش‌نشانی در این ایام آمادگی کامل را برای خدمات‌رسانی به همشهریان و مسافران خواهند داشت.

لطف‌اللهیان تصریح کرد: از اجرای کمپین نظافت عمومی ورودی شهرها استقبال می‌کنیم و در تلاش هستیم بتوانیم در این راستا به زیباسازی سیمای شهری جامه عمل بپوشانیم چرا که این مسئله یک موضوع بااهمیت است که باید به آن توجه گمارده شود.

وی بیان کرد: پروژه پیاده‌راه شیخ صفی‌الدین اردبیلی در میدان عالی قاپوی اردبیل در 17 اسفند ماه امسال افتتاح می‌شود و در این محل برنامه‌های مختلف فرهنگی، هنری و سنتی و بومی برای شهروندان اجرا می‌شود و در تعطیلات نوروزی آماده خدمات‌رسانی به گردشگران خواهد بود.

شهردار اردبیل بیان کرد: چهار ایستگاه پذیرایی از مسافران در چهار ورودی شهر دایر می‌شود و با غذاهای سنتی اردبیل از مسافران پذیرایی می‌کنیم و تورهای اردبیل‌گردی نیز همانند سال‌های گذشته خواهیم داشت و بسیاری از برنامه‌ها در این ایام با هدف ایجاد نشاط و شادابی اجتماعی برگزار می‌شود.

46

کد خبر 1236533

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =