بانک‌ها و واحدهای تولیدی از نگاه جزیره‌ای به حوزه اقتصاد بپرهیزند

ایسنا نوشت: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای گذر از شرایط سخت اقتصادی همه باید دست‌به‌دست هم دهیم، ازاین‌رو انتظار می‌رود بانک‌ها و واحدهای تولیدی از نگاه جزیره‌ای به حوزه اقتصاد بپرهیزند.

علی جهانگیری در جلسه بررسی مشکلات تعدادی از واحدهای خودروسازی استان، اظهار کرد: حفظ اشتغال موجود و تلاش برای ایجاد اشتغال جدید از مهم‌ترین برنامه‌های دولت در شرایط فعلی است و باید بادل و جان در خدمت تولیدکنندگان و صنعتگران باشیم.

وی ادامه داد: انتظار داریم بانک‌ها، واحدهای تولیدی را به‌عنوان شرکای تجاری خود در نظر بگیرند و همکاری همه جانبه برای حل مشکلات واحدهای تولیدی داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: ما نه‌تنها به‌عنوان یک مسئول اداری بلکه به‌عنوان یک شهروند در قبال بیکاری و معضلات ناشی از آن مسئول هستیم و همه باید در خصوص مسئولیت اجتماعی نقش خود را به نحو شایسته‌ای در حفظ و ایجاد اشتغال ایفا کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از صنعت خودروسازی به‌عنوان پیشران صنایع دیگر نام برد و گفت: خودروسازی به‌عنوان یک صنعت پیشرو می‌تواند دیگر صنایع استان ازجمله قطعه‌سازی، ماشین‌سازی و... را توسعه دهد.

46

کد خبر 1236571

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =