مراسم  تجلیل از برگزیدگان ملی و استانی جهاد کشاورزی استان در خرم‌آباد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از برگزاری سی و سومین دوره تجلیل از برگزیدگان ملی و استانی بخش کشاورزی و دامپروری خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان،عبدالرضا بازدار گفت: تا دقایقی دیگر، آئین تجلیل از برگزیدگان ملی و استانی بخش کشاورزی و دامپروری استان لرستان در خرم آباد برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان، افزود: در این مراسم که از ساعت 9 صبح امروز یکشنبه 12 اسفند97 با حضور استاندار لرستان، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و فعالان حوزه کشاورزی در سالن همایش های سازمان برگزار خواهد شد، از برگزیدگان ملی و استانی حوزه کشاورزی و دامپروری تجلیل می شود.

وی، ادامه داد: 49 نمونه استانی و ملی در این آئین تجلیل خواهند شد که از این تعداد، 7 نفر نمونه ملی و 42 نفر نمونه استانی هستند.

تجلیل از 43 نفر فعال مرد در حوزه کشاورزی و دامپروری

بازدار، تاکید کرد: 6 نفر از برگزیدگان سی و سومین دوره تجلیل از برگزیدگان ملی و استانی بخش کشاورزی و دامپروری استان لرستان زن، و 43 نفر دیگر از فعالان مرد در حوزه کشاورزی و دامپروری هستند که در زمینه پرورش گاو و گوسفند و محصولاتی کشاورزی همچون گندم آبی و دیم، جو دیم، کلزا، نخود دیم، لوبیا، سیب زمینی، سیب، گردو، بادام دیم، انگور و ... فعالیت دارند.

وی، تصریح کرد: 7 نمونه ملی که در سی و دومین همایش کشوری موفق به کسب عنوان برتر شدند، عبارتند از، خانم دالوند مدیرعامل نمونه شرکت تعاونی زنان روستایی، اکبر میرزایی مددکار نمونه ترویجی مرد، مهدی سواری پور گوسفنددار نمونه، سید علی احمدی کشاورز نمونه چغندر قند، فریدون گلیچه جودکی مجری نمونه مدیریت منابع جنگلی، همت علی بیژنوند باغبان نمونه صنوبر و امید رضایی منفرد پرورش دهنده نمونه ماهیان سردابی که در مراسم امروز نیز با اهدای لوح تقدیر، تندیس و هدیه نقدی از این فعالان تجلیل خواهد شد.

46

کد خبر 1237282

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =