۰ نفر
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
دبیر جشن هفته گرامی‌داشت تئاتر مشخص شد

شهرام گیل‌آبادی، مدیرعامل خانه تئاتر، طی حکمی، محمودرضا رحیمی را به عنوان دبیر برگزاری شانزدهمین جشن هفته گرامی‌داشت تئاتر منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در حکم شهرام گیل‌آبادی، مدیرعامل خانه تئاتر برای محمورضا رحیمی به عنوان دبیر برگزاری جشن هفته گرامی‌داشت تئاتر آمده است: «نظر به مصوبه هیات مدیره خانه تئاتر با توجه به سوابق و پیشینه فرهنگی، هنری و مدیریتی حضرتعالی شما را به عنوان دبیر برپایی هفته گرامی‌داشت تئاتر منصوب می‌کنم.

این هفته مهم‌ترین فرصت برای خانواده شریف و بزرگ تئاتر کشور جهت توسعه ارتباطات و ارتباطات توسعه است، خانه تئاتر با تمام توان و در اوج هماهنگی و همکاری با راهبری جنابعالی و یاری جویی از همه کانون‌ها و انجمن‌های تخصصی، اعضای پویا و خلاق این مجموعه باید در کنار مردم و هنر دوستان به توسعه فکری جامعه کمک کنند. برای شما در تحقق اهداف معرفت اندیشانه این رویداد بزرگ آرزوی موفقیت دارم.»

محمودرضا رحیمی، کارگردان و مدرس تئاتر است که نمایش‌هایی همچون «پدر» (یوهان اگوست استریندبرگ)، «خانه عروسک»، «باغ وحش شیشه‌ای»، «تقاطع ۲۰۰۲»و ... را کارگردانی کرده است.

او کارشناس ارشد رشته کارگردانی نمایش از دانشگاه تربیت مدرس و دارای نشان درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و علاوه بر سابقه سال‌ها تدریس در رشته تئاتر، مولف چندین کتاب در حوزه تئاتر است.

رحیمی که در حال حاضر عضو هیات مدیره مرکزی و هیات مدیره کانون کارگردانان خانه تئاتر است، سابقه داوری، نویسندگی، بازیگری و طراحی صحنه در چندین نمایش را نیز در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.

جشن گرامی‌داشت هفته تئاتر در اردیبهشت هر سال به مدت یک هفته توسط خانه تئاتر برگزار می‌شود.

۵۷۲۴۳

کد خبر 1237430

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =