نمایشگاه‌های منسوجات خانگی و کالای ایرانی در اصفهان برگزار می‌شود

نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از ۱۵ اسفندماه به صورت همزمان میزبان «چهارمین نمایشگاه منسوجات خانگی، سرویس و کالای خواب» و «نخستین نمایشگاه کالا و محصولات ایرانی، دکوراسیون و تزئینات خانگی» است.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از  اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، چهارمین نمایشگاه منسوجات خانگی، سرویس و کالای خواب در ۴۳۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی و با حضور ۴۳ مشارکت کننده برگزار خواهد شد و انواع سرویس و کالای خواب، تابلو فرش، ترمه، روتختی و حوله را به نمایش می‌گذارد.

مشارکت کنندگانی از استان‌های اصفهان، تهران، تبریز و قم در این نمایشگاه حضور دارند که از جمله شاخص‌ترین آنها می‌توان به کالای خواب ازما، کالای خواب برلین، کالای خواب پروما، تولید و پخش مهتاب، تشک دیلایت، بازرگانی مرتضوی، تشک رویال، تشک ایلیا، ترمه هخامنشی یزد، بازرگانی ترکسان، صنعت چوب مختاری، اصفهان نوین چوب، تولید و پخش مومکس و بازرگانی مومنی اشاره کرد.

در کنار این نمایشگاه، نخستین نمایشگاه کالا و محصولات ایرانی، دکوراسیون و تزئینات داخلی با حضور ۱۰۰ مشارکت کننده برگزار می‌شود.

این نمایشگاه در پنج هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار می‌شود و کالاهایی نظیر دکوراسیون و تزئینات داخلی منزل، مشاغل خانگی، تولیدات شرکت‌های صنایع کوچک صنعتی، لوستر، مبلمان، لوازم خانگی، گلخانه و صنایع دستی را به نمایش می‌گذارد.

علاقمندان به بازدید از این دو نمایشگاه می‌توانند از ساعت ۱۵ تا ۲۲ روزهای ۱۵ تا ۱۹ اسفندماه به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

46

کد خبر 1237765

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =