بالاترین میزان تخلیه و بارگیری کالا در تاریخ بندرامیرآباد به ثبت رسید

مدیربنادرودریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد با اعلام این خبر گفت میزان تخلیه و بارگیری کالا از آغاز سال ۹۷ تا کنون به رقم بی سابقه ۳ میلیون و ۵۴۵ هزار و ۸۶۲ تن رسیده که در مقایسه با ۳ میلیون و ۵۲۰ هزار تن در سنوات گذشته رکورد بی سابقه ای را نشان می دهد.

به گزارش خبرآنلاین از بهشهر،مهندس سیاوش رضوانی همچنین افزود در سال جاری تاکنون ، تعداد شناورهای ورودی به بندرامیرآباد ۸۷۴ فروند می باشد که رکوردی دیگر در حوزه بندری و دریایی رقم خورده است.

به فاصله یک ماه ، رکوردی دیگر در بندرامیرآباد شکسته شد

مدیر بزرگترین بندر حاشیه دریای خزر  همچنین از ثبت بالاترین میزان تخلیه و بارگیری کالا در بهمن سال جاری خبر داد که بر این اساس ، رکورد  ۳۹۱ هزار تن به ثبت رسیده  در دی ماه سال ۹۷ ، به میزان  بیش از ۱۳ هزار تن افزایش پیدا کرده است.

مهندس سیاوش رضوانی در پایان با تاکید بر اینکه تدابیر و برنامه ریزی ها در بندرامیرآباد جهت بی اثر کردن تحریم های ظالمانه دشمنان تدوین می شود تصریح کرد  با وجود این تحریم ها در اراده مجموعه مدیریت و کارکنان این بندر ،  در پیشبرد اهداف اقتصادی منطقه خللی وارد نخواهد شد و با سر لوحه قرار دادن فرامین مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی ، با عزمی راسخ جهت اعتلای ایران اسلامی گام بر خواهیم داشت.

46

کد خبر 1237783

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =